Fenerbahçeli oyuncunun orada ne işi var

 Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Mark Rutte ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul ederken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise Mark Rutte ile 16.00'da Başbakanlık Merkez Bina'da bir araya gelecek. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Rutte ile Anka

Spor 06.11.2012, 15:35
Fenerbahçeli oyuncunun orada ne işi var

 

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Mark Rutte ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul ederken,
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise Mark Rutte ile 16.00'da Başbakanlık Merkez Bina'da bir araya gelecek. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Rutte ile Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde DE Meeuw Group-ABC Prefabrik AŞ firmasının açılış törenine katılacak.
 
Çağlayan, Hollanda ile heyetlerarası görüşmenin yanı sıra Rutte onuruna verilecek yemeğe de iştirak edecek. Bu yemekte Fenerbahçe'nin hollandalı oyuncusu Dırk Kuyt da yer alacak.
 
Dırk Kuyt, Ankara'ya hareketinden önce Atatürk Havalimanı'nda açıklama yapmak istemedi. 
Yorumlar (1)
YALNIZ KURT TS 8 yıl önce
Orasi Bizans Entirika yalan dolan girla.Kapitalistlerin paranin gucun cazibenin oldugu yerin futbolcusunu davet etmiyeceklerde TS'un futbolcusunumu davet edeceklerdi herkes bu lanet paranin cazibenin gucun pesinde ama bilmiyorlarki kefenin cebi yok hesap gununu haki hakkaniyyeti tanimayalar hesap verecek hesap gunu bu hirsizlara hakkimi helal etmiyorum alma mazlumun ahini cikar aheste aheste bu duzenin.............Batsin bu Dunya Biz dogarken olmusuz orasini Bizans Entirika yalan dolan girla.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@