alexa metrics

banner536

Fenerbahçe'den hükümete tehdit

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, tarafından şike süresince himaye altına alınan Fenerbahçe taraftarları Galatasaray maçı sonrası  İstanbul’da terör estirirken bununla yetinmeyeceklerini de ortaya koydular. Fenerli taraftarlar işi öyle azıttılar ki  Kendiler

Spor 15.05.2012, 16:39
Fenerbahçe'den hükümete tehdit

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, tarafından şike süresince himaye altına alınan Fenerbahçe taraftarları Galatasaray maçı sonrası  İstanbul’da terör estirirken bununla yetinmeyeceklerini de ortaya koydular. 

Fenerli taraftarlar işi öyle azıttılar ki  Kendilerini himaye altına alan Başbakan Erdoğan başkanlığındaki  hükümetinin yanı sıra ülkenin savcısına ve hakimine de meydan okumaya başladılar.

 

İyice azgınlaşan Fenerbahçe taraftarlarına bakalım artık kim dur diyebilecek.

 

İşte Fenerbahçe taraftarlarına yapılan çirkin çağrı

Kamuoyuna Duyurulur, 





3 Temmuz 2011 tarihinde başlayan ve son olarak 12 Mayıs 2012 tarine kadar devam eden bu anlam verilmez duruma artık tepkimizi gösterme vakti geldi !

Biliyoruz ki, Başkanımızın, Yöneticilerimizin ve Takımımızın kamuoyunda Spor'da Şike adı altında bahsedilen düzmece olaylardan yakından/uzaktan alakası yoktur. 

Bugün gelinen noktada görüyoruz ki, yaşanılanlar ülkemizin en büyük camiası olan FENERBAHÇE camiasına karşı planlanmış kara bir oyundur.


Bizler bu oyuna karşı koyan, kulübünün her saniye yanında olan TARAFTAR'lar olarak gerek Çağlayan'da gerekse 12 MAYIS 2012 tarihinde kendi mabedimiz Şükrü Saraçoğlu'nda yaşanılan, anlam verilmeyen insanlık dışı yaptırımların karşısında sabırla durmayı bildik. Ancak, bu saatten sonra bilinmelidir ki sabrımız tükendi !


Biz böyle HÜKÜMET'i, böyle EMNİYET'i, böyle BASIN'ı kabul etmiyor ve istemiyoruz !


Başkanımız Sn. Aziz YILDIRIM'ın MAYIS 2012 sonunda planlanan duruşma sonunda tahliye edilmemesi durumunda BÜYÜK FENERBAHÇE taraftarı olarak gerçek tepkimizi göstereceğimizi tüm kamuoyuna bildiririz"


Yorumlar (22)
tscolic 10 yıl önce
Gidişat kötü.FB taraftarı olmak beyinsiz doğmak gibi birşey.
fırtına61 10 yıl önce
Gelin az bise delikanliysaniz trabzonda gosterin o tepkiyi la gelinde gorun devleti tehdit etmeyi . BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI
eselim 10 yıl önce
işte gercek yüzleri meydana cıktı..bütün ülkeye kafa tutuyorlar ama basın hala onları desteklıyor..Yazıklar olsun sana başbakaan verdıgımız oylar haram olsun...
lazon 10 yıl önce
sabırları taşmış.
yavuzalkan 10 yıl önce
bence çok güzel bir demeç , bir bildiri.........

bu bildiriyi okuyupta aziz yıldırım hırsızını serbest bırakan hakim , savcı , devlet zaten bitmiştir insanlığın gözünde........bana göre aziz içerden zor çıkar bu bildiriden sonra
YADELLERDEN 10 yıl önce
Çok yeni,ama tehlikeli,iddialı sözler bunlar...Tabi ki adaletin sağlanması,en çok arzulanan şeydir.Tabi ki insanlar,boşuna hapsedilmesin.Ama doğru adaletin iki türlü (!) sağlanabileceğini de unutmamak lazım,hoşumuza gitmese de...Ne yani yoksa ülke;Saraçoğlu stadı gibi mi olur? Memlekete yazık olmaz mı ?
Eye Of The Tiger 10 yıl önce
Hala destekleyin bu başıbozukları...
ismar 10 yıl önce
Bu taraftarların hiçbir suçu yok çünki onlara gerçekler gösterilmedi hep suç ve suçlular korunmaya,örtbas edilmeye çalışıldı,bu nu taraftar göremedi ve haksızlığa uğradığını zannetti halbuki gerçekleri gösterebilseydiler bu taraftarlar suça karışmış olan kendi yönetimine tepki koyardı halbuki gerçekler saklanarak TFF-SİYASET-BASIN el birliği ile kendi canavarını kendi yarattı,taraftarda haksızlığa uğradığını sanıyor gerçeği görmeleri veya gösterilmesi lazım başka yolu yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@