Fenerbahçe maçı için reddetti!

Trabzonspor'da Giray Kaçar'ın burnunda kırık olmasına rağmen, Fenerbahçe maçında oynamak için ameliyatı reddettiği ifade edildi.Trabzonspor'un dün akşam Gençlerbirliği ile oynadığı maçta rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrası burnu kırılan Giray Kaçar'ı

Spor 15.12.2011, 12:21
Fenerbahçe maçı için reddetti!

Trabzonspor'da Giray Kaçar'ın burnunda kırık olmasına rağmen, Fenerbahçe maçında oynamak için ameliyatı reddettiği ifade edildi.

Trabzonspor'un dün akşam Gençlerbirliği ile oynadığı maçta rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrası burnu kırılan Giray Kaçar'ın, doktorların ameliyat olması gerektiği yönündeki isteğini, Fenerbahçe maçında oynamak için kabul etmediği öğrenildi.

Maçın ardından hastaneye kaldırılmıştı. Dün akşam maç sonunda kaldırıldığı hastanede yapılan konrollerde burnunda kırık olduğu tespit edilen Giray Kaçar'ın acilen ameliyat olması gerektiğine karar verildi.

Ancak Giray Kaçar, doktoruna, "Ameliyat olursam Fenerbahçe maçında oynayabilir miyim?" diye sordu. Giray, doktorun "Oynayamazsın, çok riskli olur" cevabı üzerine de, "O zaman ameliyatı şimdi olmuyorum. Gerekli müdahaleyi yapın ancak Fenerbahçe maçı sonrası ameliyat olurum" dedi.

Giray'ın bu özverili davranışı teknik heyet ve takım arkadaşları tarafından takdirle karşılandı.


Yorumlar (16)
akın alper 10 yıl önce
Ne yapıcan sanki giray kahraman olamadınz ne zaman olacaksın.böyle maçlrda kaç gol attınki.defansta aynıza gelen topu dan dun oynuyosunz.GS maçnda gelen topları ya taça ya rakibe ya kornere attınz.artık rakip kornr atmaktn yoruldu.kafanızı çalıştıramıyosunz.Yıllrdr a.akerde tıklım tıklım dolu tribüne oynarsınz kadıköye çıknca ayklarınzın bağı çözülr.böyle maçlrda ilk 30 dk. bütün konsantrasyonun rakibe verip seyrciyi duymucan.bak ondan sonra FB nasıl o yenilmedi statta yeniliyr.ben açıkça sizn 2. sınıf futbol bilginzden umutlu deilm.TS savunmasınn sigortası egemendi o gitti takımn pili umutta ilerde dinamo idi 2 savaşçınn gitmesi TSun kondüsyonunu mahvetti.Burdan bir sözmde tolgaya derhal eldivenleri bir süreline yedek kalecilrden kim formda ise ona devret.TSu her maç yakmya başladn.kaleye gelen herşut gol oluyr.yeter artık.ilk pozsyonda rakpler bizegolü atıyr.maç kurtaracak kaleci lazım.Birirleribu oyunculra FB maçına gergin deil relaks çıkmalarnı söylesn.gözlernde büyüttkleri FB gs maçnda cüce gibiydi.maçtan önce yönetim hakem oyunlarna dikkat çekerek maçta hakm hatalrından kasıttan korktuklarını açıklasınlr.rakibi ger TSu serbest bırakın.
beser 10 yıl önce
@akın alper

Yeter sizin gibi kötü günlerden nemalandıgımız..Gidenlerin peşinden aglayacagına senin için terini akıtan giray için destek ol..egemen gibi kulubü terkeden çok iyi futbolcular olacagına giray gibi fedakar futbolcular olsun daha iyi..Ayrıca egemenden de daha iyi oldugunu düşünüyorum girayın..Aklı selim yorumlar yapın lütfen..yıkmaktan vazgeçin yapmaya ugrasın..
tayki 10 yıl önce
bu maç bizim onur maçımız herkes inanılmaz oynamalı
hidrojen 10 yıl önce
İlkönce şunu nasıl göremediğinize çok ama çok üzülüyorum bir defa eleştri yaparken kafadan atmayacaksınız, bu sene canını dişine takarak oynayan ,bütün oynadığı maçlarda takımın en iyisi olan GİRAY KAÇARI eleştirmek sizin ne haddinize siz Allah aşkına bakar körmüsünüz, siz değilmisiniz tolganın gözünde su şişesini patlatan ,yazık size şu zor günde bile takıma sahip çıkmanız gerekirken elin şikebahçelilerini nasılda sevindiriyonuz,helal osun takımımıza sonuna kadar helal olsun.
arslaninanç 10 yıl önce
Giray kardeşimiz güzel konuşuyor ameliyatı ret ettin fakat kaliten iyi değil giray hep söylüyorum yine söyleyeceğim.
D_BEKTAS 10 yıl önce
Valla son zamanlarda önümüze gelen herkese yenildik,yeter artık bari şu rezilleri yenelim,durum aleyhimize gibi gözüküyor şimdi bize aslan kesilirler doğal olarak bu kadar yaşanan olaylardan sonra,maçta onların stadında.Yinede belli olmaziAllah bunlara karşı yardımcımız olsun
ADIL 10 yıl önce
Bu bir risktir.Büyük takımsak yedeğimizde aynı kalitede olmalı.Ve bu tehlikeli işe girilmemeli.Giray bir darbe daha alırsa durumu daha ciddi bir hal alır.Bunun kime faydası olur.Her mevkinin alternatifi hazır olmalı.
SALVO 10 yıl önce
adamsın giray...esmesende gürlüyorsun ya adamsın...biraz da tribünlere oynasanız var ya..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@