"Fenerbahçe düşünsün"

Derbi hazırlıklarını neşeli bir şekilde sürdüren Trabzonspor'da futbolcular iddialı konuştu: “Kadıköy'e kazanmaya gidiyoruz. Baskıyı Fenerbahçe hissedecek, onlar düşünsün”Şenol Güneş, Fenerbahçe maçı öncesinde işleri sıkı tutuyor. Hazırlıklarını çift antr

Spor 20.09.2012, 13:06

Derbi hazırlıklarını neşeli bir şekilde sürdüren Trabzonspor'da futbolcular iddialı konuştu: “Kadıköy'e kazanmaya gidiyoruz. Baskıyı Fenerbahçe hissedecek, onlar düşünsün”

Şenol Güneş, Fenerbahçe maçı öncesinde işleri sıkı tutuyor. Hazırlıklarını çift antrenmanla sürdüren Trabzonspor'da Güneş ve öğrencileri, Fenerbahçe’nin Marsilya ile yapacağı mücadeleyi birlikte izleyecekler. Tecrübeli çalıştırıcı, takımı kampa alacak.
 
Tesislerin kapıları dış dünyaya kapandı.
Yorumlar (4)
ALİ KIRKBİR 8 yıl önce
Hocam kusura bakma ama onlar hiç bir zaman bize karşı stres yapmadı yapmazlarda.onlar bizi karşılarında görünce ekstradan motive oluyorlar.daha bi canlı daha bi iştahlı oynuyorlar.bunu biz gördük sende gör ve kabul et artık.
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
İyi, umutlu düşüncelerimizin hepsi maç başlayıncaya kadar. MAç başladıktan ve bittikten sonra "böyle olacağı belliydi" demiyor muyuz sanki her defasında??
cinneş marnş 8 yıl önce
ha aykut kocaman, ha şenol güneş farketmez. ikisi de futbol adamı değil.

sen aleksi, sonra da saw'ı çıkartıyorsun, yerlerine de sakat kristianı ve futbolcu ile alakası olmayan bienviyu sokuyorsun. ikinci yarı boyunca aksayan caneri oyunda bırakıyorsun. adamlar alex ve musa saw dan korkularına hücuma kalkamıyorlar ve sen bunları çıkartarak marsilyanın toplu hücuma geçmesine sebep oluyorsun.

be mubarek bari caneri çıkart ve savunmaya selçuk sahini koysana....
ahmet yıldız 8 yıl önce
istanbula kazanmaya gidiyormuş.bu korkak futbollamı ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@