alexa metrics

banner560

banner572

F.Bahçe'ye ağır derbi faturası

Fenerbahçe'nin şampiyonluğu sahasında kaybetmesinin ardından taraftarların sahaya girmesi, sarı lacivertli kulübü ağır bir fatura ile karşı karşıya bırakacak. Bu sene ilk kez uygulanan Play-Off sistemi Fenerbahçe'ye pahalıya patladı. Dün sezonun son maçın

Spor 13.05.2012, 10:01
F.Bahçe'ye ağır derbi faturası

Fenerbahçe'nin şampiyonluğu sahasında kaybetmesinin ardından taraftarların sahaya girmesi, sarı lacivertli kulübü ağır bir fatura ile karşı karşıya bırakacak.

 

Bu sene ilk kez uygulanan Play-Off sistemi Fenerbahçe'ye pahalıya patladı. Dün sezonun son maçında yaşanan olaylardan sonra Fenerbahçe'ye en az 10 maç saha kapama cezası gelmesi bekleniyor.

 

Seneye cezalı maçların kadın ve çocuklara açılması uygulaması sona ereceği için sarı-lacivertli takım, taraftar desteğinden ligin en az 10. haftasına kadar uzak kalacak. Fenerbahçe sezon başında da S.Donetks ile oynanan hazırlık maçındaki olaylardan dolayı iki maç ceza almıştı


Yorumlar (28)
sersali 10 yıl önce
Ya düsündügünüz seye bakin. Fenevasyon bu olayada cözüm getirir. Allem eder kullem eder Feneri yine kayirir. Burdan hepimizin sampiyonlar ligi ön elemesine katildigimiz icin tebrik ediyorum. Yönetim ayklandimi yeni ve kaliteli transferler yapildimi önümüzde kimse duramaz.
SALİHOGLU 10 yıl önce
Fenerin sahası gelecek yıl maclara kapanacak v maclarını G dogu da Diyarbakır Mardin SİİRT SIRNAK uffa da oynayacak belki orada ki törör olayları azalma olur
xxxextra 10 yıl önce
geçen hafta bizim maçtan sonra iş yerinde bir memur abi bunları teröristten farkı ne bunlar pkk dan farkı ne diye bağırıyordu.Acaba ben şimdi bu adama bu görüntüleri göstersem mi yoksa büyüklük her zaman ki gibi gerçek sahibi biz Trabzonlularda mı kalsın :))
memleketli 10 yıl önce
arkalarında bu kadar üç varken biraz zor, devreye girilir bir iki maçla geçiştirilir
gokhanbatuhan 10 yıl önce
10 maç diyorsunuz ama en fazla alacağı 4 maçtır. oda şüpheli.. ahada buraya yazıyorum... bu federasyondan bi cacik çıkmazzz... adalet mi nerde?
aydın keskin 10 yıl önce
Bu tüpçünün olduğu yerde bunların olması müstehaktır.hangi akıl kupayı soyunma odasında verilmesini önerir.böyle bir anlayış başkanlık yapabilirmi.türk futbolun vay haline.hemen bırakması lazım.Bjk yı batırdı.sira Türk futbolundamı?
kırşehir 10 yıl önce
arkadaşlar ne 10 maç tahkim kararıyla 3-4 maç alır ama ondan da şüpheliyim çünkü polis tahrik etti derler. adam ölmedi sadece devlet malına zarar geldi derler. nasıl olsa arkalarında pisliğini temizleyecek birilerini buluyorlar.
yamga 10 yıl önce
Kapamazlar aga kapamazlar. 10 Maç kapamazlar. Ha kaparlar ama taksitle kaparlar. 2 Taksit peşin alır kalan 8 taksidin 2'sini bir sonraki sezon. Bir sonraki sezon iki tane daha ... Sokaktaki anarşizmin cezasını kim nasıl alacak peki?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@