vardallar

FB-TS maçını kim izleyecek?

UEFA Hakem Konvansiyonu Türkiye Sorumlusu ve UEFA Mentörü Jorn West Larsen, Fenerbahçe-Trabzonspor ve Bursaspor-Medical Park Antalyaspor maçlarının hakemlerini izleyecek.Larsen, Bursaspor-Medical Park Antalyaspor ve Fenerbahçe-Trabzonspor maçlarını yerind

Spor 16.12.2011, 11:08
FB-TS maçını kim izleyecek?

UEFA Hakem Konvansiyonu Türkiye Sorumlusu ve UEFA Mentörü Jorn West Larsen, Fenerbahçe-Trabzonspor ve Bursaspor-Medical Park Antalyaspor maçlarının hakemlerini izleyecek.


Larsen, Bursaspor-Medical Park Antalyaspor ve Fenerbahçe-Trabzonspor maçlarını yerinde izledikten sonra müsabakada görevli hakemler ile maç sonu toplantıları yapacak.


Yorumlar (3)
seplam 10 yıl önce
uefa hakemi takibe alsa ne olur trabzonsporda hal mı bıraktılar 3 günde bir mac yapıyoruz kac aydır kırmızı kartlar ucuşuyor, tff cezaları katlamalı veriybize fener macında hakemi izlese ne olur izlemse ne olur takım yorgunlukdan fiziksel, ruhsal olarak tükendi, hakeme iş kalmazz buraya yazıyorum
fatihfettah 10 yıl önce
Bence UEFA yetkililerinin tüm masraflarını karşılayalım ve sezon boyu tüm maçlarımızın hakemlerini izlesinler. Belki o zaman bu zibid hakemler adam gibi maç yönetirler.
casa 10 yıl önce
Trabzonspora yapılan hakem hataları ve çifte standartların görüntüleri UEFA'ya görüntülü olarak ulaştırılıp şikayette bulunma bilgi ve becerisine sahip kişiler bu yolu mutlaka denemelidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@