banner372

Favori tenisçiler elendi!

 ABD'nin New York kentindeki USTA Tenis Merkezi Kortları'nda yapılan, toplam 24 milyon 54 bin dolar ödüllü turnuvada, tek erkekler ve tek bayanlarda ikinci tur maçları TSİ sabaha karşı tamamlandı. Favori isimler üçüncü tura yükseldi.Sezonun 4. ve son ''Gr

Favori tenisçiler elendi!
banner432

 

ABD'nin New York kentindeki USTA Tenis Merkezi Kortları'nda yapılan, toplam 24 milyon 54 bin dolar ödüllü turnuvada, tek erkekler ve tek bayanlarda ikinci tur maçları TSİ sabaha karşı tamamlandı.

 

Favori isimler üçüncü tura yükseldi.

Sezonun 4. ve son ''Grand Slam''i olan ABD Açık Tenis Turnuvası'na, tek erkekler ve tek bayanların ikinci tur maçlarıyla devam edildi.

Turnuva, yarın tek erkekler ve tek bayanlarda üçüncü tur maçlarıyla devam edecek.

Toplu sonuçlar şöyle:

TEK ERKEKLER

Kei Nishikori (17) (Japonya) - Tim Smyczek (ABD): 6-2, 6-2, 6-4

Nicolas Almagro (11) (İspanya) - Philipp Petzschner (Almanya): 6-3, 5-7, 5-7, 6-4, 6-4

Martin Klizan (Slovakya) - Jo-Wilfried Tsonga (5) (Fransa): 6-4, 1-6, 6-1, 6-3

Feliciano Lopez (30) (İspanya) - Pablo Andujar (İspanya): 6-4, 6-1, 6-7 (5), 3-6, 7-5

Jack Sock (ABD) - Flavio Cipolla (İtalya): 6-2, 6-2, 6-4

Mardy Fish (23) (ABD) - Nikolay Davydenko (Rusya): 4-6, 6-7 (4), 6-2, 6-1, 6-2

Marin Cilic (12) (Hırvatistan) - Daniel Brands (Almanya): 6-3, 6-2, 5-7, 4-6, 7-5

Jeremy Chardy (32) (Fransa) - Matthew Ebden (Avustralya): 6-4, 6-2, 6-2

Milos Raonic (15) (Kanada) - Paul-Henri Mathieu (Fransa): 7-5, 6-4, 7-6 (4)

Sam Querrey (27) (ABD) - Ruben Ramirez Hidalgo (İspanya): 6-3, 6-4, 6-3

Tomas Berdych (6) (Çek Cumhuriyeti) - Jurgen Zopp (Estonya): 6-1, 6-4, 6-2

Fernando Verdasco (25) (İspanya) - Albert Ramos (İspanya): 7-6 (4), 5-7, 7-6 (5), 6-4

James Blake (ABD) - Marcel Granollers (24) (İspanya): 6-1, 6-4, 6-2

Gilles Simon (16) (Fransa) - Jimmy Wang (Tayvan): 6-4, 4-6, 6-4, 6-4

Roger Federer (1) (İsviçre) - Bjorn Phau (Almanya): 6-2, 6-3, 6-2

reklam

TEK BAYANLAR

Ana Ivanovic (12) (Sırbistan) - Sofia Arvidsson (İsveç): 6-2, 6-2

Maria Kirilenko (14) (Rusya) - Greta Arn (Macaristan): 6-3, 6-2

Jelena Jankovic (30) (Sırbistan) - Lara Arruabarrena-Vecino (İspanya): 6-4, 6-2

Dominika Cibulkova (13) (Slovakya) - Bojana Jovanovski (Sırbistan): 7-6 (3), 7-6 (3)

Andrea Hlavackova (Çek Cumhuriyeti) - Galina Voskoboeva (Kazakistan): 6-2, 6-7 (3), 6-3

Tsvetana Pironkova (Bulgaristan) - Ayumi Morita (Japonya): 7-5, 6-2

Ekaterina Makarova, (Rusya) - Elena Vesnina (Rusya): 6-3, 6-4

Silvia Soler-Espinosa (İspanya) - Irina-Camelia Begu (Romanya): 6-4, 7-6 (5)

Agnieszka Radwanska (2) (Polonya) - Carla Suarez Navarro (İspanya): 4-6, 6-3, 6-0

Roberta Vinci (20) (İtalya) - Yaroslava Shvedova (Kazakistan): 3-6, 7-5, 7-5

Sloane Stephens (ABD) - Tatjana Malek (Almanya): 5-7, 6-4, 6-2

Serena Williams (4) (ABD) - Maria Jose Martinez Sanchez (İspanya): 6-2, 6-4

Sara Errani (10) (İtalya) - Vera Dushevina (Rusya): 6-0, 6-1

Olga Govortsova (Belarus) - Johanna Konta (Büyük Britanya): 2-6, 6-2, 7-5

Olga Puchkova (Rusya) - Kiki Bertens (Hollanda): 5-7, 6-2, 7-5

Angelique Kerber (6) (Almanya) - Venus Williams (ABD): 6-2, 5-7, 7-5


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner393