Eski milli sporcu ölü bulundu

Eski milli sporcu Muzaffer Himmetoğlu, Giresun 19 Eylül Kapalı Spor Salonu'ndaki çalışma odasında ölü olarak bulundu.Eski milli sporcu Muzaffer Himmetoğlu (47), çalışma odasında ölü bulundu. Beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği iddia edilen eski mill

Eski milli sporcu ölü bulundu

Eski milli sporcu Muzaffer Himmetoğlu, Giresun 19 Eylül Kapalı Spor Salonu'ndaki çalışma odasında ölü olarak bulundu.

Eski milli sporcu Muzaffer Himmetoğlu (47), çalışma odasında ölü bulundu. Beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği iddia edilen eski milli sporcuyu, çalışma arkadaşı Sebahattin Şahin fark etti. 'Akşam üzeri kapalı spor salonuna geldim odama girmek isteyince kapının açılmadığını gördüm' diyen Şahin, "Kilidi açtım ama kapının arkasında bir şey olduğunu fark edince ve ağır bir koku hissettim ve polislere haber verdim.
 
Sağlık ekipleri de gelip bakınca arkadaşımın öldüğünü öğrendik. Çok üzgünüz. Bir gün boyunca orada ölü olarak kalmış. Ben odaya masa tenisi filesi almaya gitmeseydim belki hala farkedemeyecektik. Söylenecek çok bir şey yok. Başarılı ve iyi bir milli sporcu arkadaşımızı kaybettik" dedi.
 
Hocalarının ölüm haberini alan öğrenciler ise, gözyaşlarını tutamadı.
 
Evli ve 2 çocuk babası olan Muzaffer Himmetoğlu'nun judo hakemliği ile antrenörlüğü ve Judo Federasyonu Giresun il temsilciliği görevlerini yürüttüğü öğrenildi.
 
Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından eski milli sporcunun cesedi Giresun Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
 
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER