Eski Fenerliden şike anısı!

 İspanya'daki evinin kapılarını ESPN kanalına açan Lugano, futbol kariyerinin yanısıra, şike süreci sonrası Fenerbahçe'de nelerin yaşandığı ve neden takımdan ayrıldığı şeklindeki sorulara yanıt verdi. İşte Lugano'nun sözlerinden önemli kısımlar:  AZİZ YIL

Spor 18.05.2013, 19:33
Eski Fenerliden şike anısı!

 

İspanya'daki evinin kapılarını ESPN kanalına açan Lugano, futbol kariyerinin yanısıra, şike süreci sonrası Fenerbahçe'de nelerin yaşandığı ve neden takımdan ayrıldığı şeklindeki sorulara yanıt verdi.
 
İşte Lugano'nun sözlerinden önemli kısımlar: 
 
AZİZ YILDIRIM CEZAEVİNE GİRDİ...
"Fenerbahçe'de harika zaman geçiriyordum. Daha önce de teklifler gelmişti ama ben kalmayı seçmiştim. Ayrıldığım sezonda da takımı bırakmak gibi bir düşüncem yoktu. Ama bir gün oldu Aziz Yıldırım cezaevine girdi, Asbaşkan geldi ve bize, 'Gelecek sezon birinci ligde olmayabiliriz. Ayrılmak isteyen olursa, her türlü kolaylığı sağlayacağız' dedi.
 
O AN AYRILMAYA KARAR VERDİK
Andre Santos ile birbirimize baktık ve o an takımdan ayrılmaya karar verdik. Çünkü; hem o hem de ben ülkelerimizin milli takımında oynamaya devam etmek istiyorduk. 2. ligde olursak bunu gerçekleştirmemiz zorlaşacaktı. Andre Santos ile beraber gidip kulübümüzü çok sevdiğimizi ancak kendi geleceğimizi de düşünmemiz gerektiğini söyledik.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Tunga 8 yıl önce
Her şey bu kadar açık ve net. Ama bizim ülkede adalet cezayı kesse de uygulamasında sıkıntı oluyor. Detaylara inmeyelim herkes biliyor. :)
bahattin Tititz 8 yıl önce
şike yaptıklarının en büyük kanıtı budur işte
A.Ateş 8 yıl önce
kim ne derse desin tayyip fb şike yapmamıştır diyorsa doğrudur,sıkıysa aksini söyleyin!!!!
oktay atalı 8 yıl önce
erman yumurtladı saklıyolarmış şikecilere cezayı saklayın belki biyere ...koyarsınız sakla samanı hani değilmi samet
cem küçükibraimoğlu 8 yıl önce
Sakın haa bu sözleri başbakan duymasın.Sonra bu sözleri söyleyen kişileri başbakanımız azarlar..
SALİH AGAOGLU 8 yıl önce
bu pisligi kapatanları ve hırsızları aklayanları mevla iki cihanda rezil rüsvah eylesin..bizim hakkımızı becerip savunamayanlarıda ıslah eylesin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@