alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ertürk CHP Trabzon'a aday oldu

Ertürk, CHP Trabzon İl Binası’nda düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.  Ertürk, hukuğun ve adaletin ayaklar altında olduğunu belirterek, “Türkiye'de insanlarımızın yüzde 67'si hukuk’a güvenmiyorlar. Bu tablo çok acı” dedi. “Bu gün

Spor 11.05.2012, 15:52
Ertürk CHP Trabzon'a aday oldu

Ertürk, CHP Trabzon İl Binası’nda düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. 

 

Ertürk, hukuğun ve adaletin ayaklar altında olduğunu belirterek, “Türkiye'de insanlarımızın yüzde 67'si hukuk’a güvenmiyorlar. Bu tablo çok acı” dedi.

 

“Bu gün kanımızı döken teröristler dışarıda hür gezmektedir.

 

Şu anda bir anayasa yazılmaktadır. Bu federasyon anayasası, ülkeyi bölme anayasası, ülkenin dibine dinamit koyan bir anayasadır” diyen Ertürk, “Trabzon ülkeye yön veren bir şehirdir. Bundan önce çalışan arkadaşlarda önemli hizmetler vermişlerdir. 

 

Onları kötülemiyorum. Ben bayrağı daha yukarılara taşımak için bu göreve talip oldum. Trabzonlu olup olmamam ithal aday olmam gibi eleştiriyorlar. Ben hem anadan hem babadan Trabzonluyum.

 

Ben Ruşenoğlu Şevki Ertürk'ün torunu olarak Şeref Madalyalı bir Trabzon evladıyım. Benim ailemin kökleri bu ülkenin kurulması için büyük mücadeleler veren şerefli bir geçmişe dayanır.

450.20120511161550.jpg

Deniz Harp Okulu'ndan istifa eder etmez siyasete atıldım, siyasi tecrübemin yetersiz olduğu kanısında değilim. 2 yıldır siyasetteyim. 

Bu ülkeye, bu bölgeye bu şehre Ak Parti iktidarının yaptığı yanlışları anlatmak, gerileyen oy potansiyelini yükseltmek için aday oldum” ifadelerini kullandı. 

 

BU ÜLKEDE SEÇİM ŞİKESİ YAPILMIŞTIR

“Biz Trabzonlular olarak şikeden şikayetçiyiz” diyen emekli paşa Türker Ertürk, “Türkiye'de seçim şikesi yapılmış. Trabzonspor’un hakkı yendi. Şikeye hayır diyenler seçimdeki şikeye neden hayır demedi. Bu seçimde şike vardır. Bu ipliği pazara çıkaracağız” dedi.


Yorumlar (8)
birinci 10 yıl önce
Alışkanlıklar kolay bırakılmaz! hele asker emeklisiysen daha da zor...Trabzonu bırakın Tüm türkiyede halkın içinden gelen siviller yönetimlerde bulunmalı.. CHP asker sevdasından vaz geçsin halkın içine insin ! halkın başına dikte insanlarla hiç bir sorunu çözemez...
vedabusesi 10 yıl önce
asker ken eksik bırakdıkları uydurma irtica konusunu işleyip fişleyecek zemin arıyor ! varsın gelsin alacakları oy belli millet eskisi gibi artık dinden okadar uzak degil bilir CHP nin 90 yıldır ülkedeki yaptıgı onların görüşüyle muhteşem projeleri. bu projeler için 3 başbakan . asker . komutan millet vekili iş adamı yok ettiler
tolgabolukbasi 10 yıl önce
Askerden milletvekili oluyor, ana oluyor, baba oluyor, koruyucu oluyor, yardımeli uzatan oluyor, hami oluyor da neden başkan olmasın ki? Fanatikliği bırakın artık. Paşam hoşgeldin oyum senindir...
lazerdal 10 yıl önce
ilk önce sen kendi genel başkanının azizyıldırıma hakıszlık yapılıyor demesini açıkla sonra bşakalarının dediğine bakarız hepiniz aynısınız al birini vur ötekine başbakanda kılıçdaroğluda ben solcu aileden geliom ama hep dorudan yana olduk iki seçimdir akp ye oy attım ama oda güçlünün yanında oldunu gördüğüm için bu seçimde başka partiya attım içim rahat sizin gibilere oy atmadığım için vicdanen rahatım ama artık şunu anladım oy için bir tek mhp sizin gibi kıvırtmadı hiiiç sevmesemde bu seçimde ailecek ona atacam.... bu millet bu laflara inanmıyon bunuafanıza sokun oy için yapmayacanız dansözzlük yok.
vakfıkebirkanka 10 yıl önce
Senin genelbaşkanın daha dün akşam tv lerde ''AZİZ YILDIRIMA BÜYÜK HAKSIZLIK YAPILDI''diyordu.Sen ne konuşuyorsun...
hepgurbet 10 yıl önce
kendimize bakip nerede dogru yaptik,nerede yanlis yaptik diyebilen muhalefet olmali .gunu kurtarmaya yonelik siyaset nereye kadar?saygilar
lausbir 10 yıl önce
Komutanım her TÜRK asker doğar asker ölür. Bizi ingiliz nonoşlarına benzetip askerin devlet işlerinde işi yok diyen emperyalistlerin oyununa gelmeyeceğiz. bu vatanı Asker kurdu imam hatipliler deyil. Sonuna kadar arkandayız komutanım.
ADIL 10 yıl önce
CHPyi Trabzonlular olarak kurtarın şu başarısızların elinden.Gerçek CHP yi tüm organlarıyla hayata geçirin.Halk CHP den kan değişikliği istiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@