banner572

Ersun Yanal takımını buldu mu!

Eskişehirspor, teknik direktör Michael Skibbe'nin halefini buldu. Es-es, Alman teknik adamın ayrılmasıyla boşalan teknik direktörlük koltuğunu Ersun Yanal ile dolduracak..Almanya Bundesliga ekibi Hertha Berlin'in teklifini kabul eden Eskişehirspor'un tekn

Spor 20.12.2011, 13:40
Ersun Yanal takımını buldu mu!

Eskişehirspor, teknik direktör Michael Skibbe'nin halefini buldu. Es-es, Alman teknik adamın ayrılmasıyla boşalan teknik direktörlük koltuğunu Ersun Yanal ile dolduracak..

Almanya Bundesliga ekibi Hertha Berlin'in teklifini kabul eden Eskişehirspor'un teknik direktörü Michael Skibbe, ilk yarının sona ermesinin ardından Eskişehir'den ayrılacak. Eskişehirspor yönetimi Skibbe'nin boşluğunu tecrübeli bir isimle dolduruyor.

 NTVSpor'un haberine göre, yönetim Ersun Yanal ile yaptığı görüşmede kesin olarak anlaşmaya vardı. Ersun Yanal'ın şartlarını ve teknik ekibini kabul eden Eskişehirspor'da Yanal dönemi ikinci yarıyla birlikte başlayacak.

Son olarak Türkiye Futbol Federasyonu'nda görev alan Ersun Yanal, en son 2009 yılına Trabzonspor'u çalıştırmıştı. Eskişehirspor'a sezon başında gelen Michael Skibbe, 16. hafta sonunda takımı 29 puanla 4. sıraya taşıdı.


Yorumlar (1)
Ahmert 10 yıl önce
Şimdi eskişehirspor bizi yenerse "ersun yanal bize karşı inadına iyi oynadı" olacak!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@