alexa metrics

banner536

Erman Toroğlu kendini tokatladı

Erman Toroğlu, canlı yayında kendini tokatladı. Etik Kurulu'nun tartışmalı şike açıklaması üzerine "Türk futbolundan bir cacık olmaz" mesajı vermek için canlı yayında yoğurt ve salatalıkla cacık yapan Toroğlu yine ilginç bir şova imza attı. KENDİNİ TOKATL

Spor 08.05.2012, 09:45
Erman Toroğlu kendini tokatladı

Erman Toroğlu, canlı yayında kendini tokatladı.

 

Etik Kurulu'nun tartışmalı şike açıklaması üzerine "Türk futbolundan bir cacık olmaz" mesajı vermek için canlı yayında yoğurt ve salatalıkla cacık yapan Toroğlu yine ilginç bir şova imza attı.

 

KENDİNİ TOKATLADI

 

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, dün gece yarısından sonra PFDK tarafından açıklanan şike kararlarıyla ilgili konuşurken kendini tokatladı. Toroğlu, PFDK'nın şike kararını gece yarısı öğrendiğinde kendisini tokatladığını söyledi. Yaşadığı şaşkınlığı programda tekrar anlatan Toroğlu canlı yayında kendisini tokatlayınca stüdyoda gülüşmelere sahne oldu.

 


Yorumlar (1)
OnAir_TS 10 yıl önce
oynanan kirli oyunlari yapilan eyyam ve ahlaksizliklari haykirmaktan sesi kisildi, saskinligini artik kendini tokatlamak ile üzerinden atmak istiyor. keske ulusal basinda herkes erman hoca kadar adam olabilseydi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@