Erdoğan ile Şahenk'in arabulucusu mu?

 Madrid'de Ferit Şahenk'in Erdoğan ile yanyana gelmesi beklenirken, kameralara ilginç bir görüntü takıldı!Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Madrid Ritz Otel'e gelişinde kendisini bekleyen Real Madridli futbolcu Özil ile karşılaştı. Erdoğan, Özil ile bir süre

Spor 28.11.2012, 11:25
Erdoğan ile Şahenk'in arabulucusu mu?

 Madrid'de Ferit Şahenk'in Erdoğan ile yanyana gelmesi beklenirken, kameralara ilginç bir görüntü takıldı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Madrid Ritz Otel'e gelişinde kendisini bekleyen Real Madridli futbolcu Özil ile karşılaştı.

 Erdoğan, Özil ile bir süre ayak üstü sohbet etti. Eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen'in de katıldığı sohbette Erdoğan, Mesut Özil'i, eşi Emine Erdoğan ile de tanıştırdı.

 Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in, Madrid'e Ferit Şahenk'le mi, yoksa Başbakan Erdoğan ile mi beraber geldiği belirlenemedi.

 Muhteşem Yüzyıl nedeniyle patlayan krizde, patronu Ferit Şahenk ile Başbakan Erdoğan arasında Rıdvan Dilmen'in arabuluculuk yapıp yapmadığı da merak konusu oldu


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
ahmet mert 7 yıl önce
Başbakana yakıştıramıyorum bununla dostluk kurmasına. Sırf zamparalık için Tanju Çolak'ı dinlettiren Rıdvan değil miydi?
Can 7 yıl önce
allah bunlarin hepsinin cezasini verecek insallah... hele su seytanin...bu fenerli basbakana oy verene varya...yuh artik yani.. daha gecen sow´la bulustu, daha önce kuyt lan.. alex zaten arkadasi..bari kocaman onu ilk onbire alsin...reziller...!!!!
MURAT İNCE 7 yıl önce
tek devlet tek bayrak tek takım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@