alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Emre Belözoğlu itiraf etti

Trabzonspor maçında Emre’nin Zokora’ya ırkçı söylemde bulunduğu iddiaları gündemdeki yerini koruyor. Zokora’nın maç sonu iddiası, Emre’nin 1 gün sonra bunu yalanlaması, milli futbolcunun ırkçı söylemde bulunduğunun ağız okuma uzmanları tarafından tespit e

Spor 19.04.2012, 09:29
Emre Belözoğlu itiraf etti

Trabzonspor maçında Emre’nin Zokora’ya ırkçı söylemde bulunduğu iddiaları gündemdeki yerini koruyor.

 

Zokora’nın maç sonu iddiası, Emre’nin 1 gün sonra bunu yalanlaması, milli futbolcunun ırkçı söylemde bulunduğunun ağız okuma uzmanları tarafından tespit edildiği iddiası ve Emre’nin PFDK’ya sevk edilmesi...

 

Olayla ilgili son iddia ise Takvim gazetesinde yer aldı ve habere göre Emre, maç sonu soyunma odasında Aykut Kocaman’a itirafta bulundu.

 

Kocaman ile Emre arasında soyunma odasında yaşanan diyaloğun aktarıldığı haberde, Kocaman’ın Emre’ye iddia edilen sözü söyleyip söylemediğini sorduğu, Emre’nin de "Evet söyledim çünkü bana küfür etti" dediği ileri sürüldü.


Yorumlar (15)
OnAir_TS 10 yıl önce
iki gündür kivirmadigin taraf kalmadi sonunda dudaklarini okuyabildiklari icin kivircagin bir taraf kalmadimi, igreniyorum senden resmen.
gümüşhaneli 10 yıl önce
Öncelikle tff görevini yapmalı ağır ceza vermeli ayrıca uefa,fifa'da gerekli cezayı vermeli.Bu çirkef artık futbol oynamamalı
OnAir_TS 10 yıl önce
yaninda getirdigin yobo yuda yalanlarina ortak ettin oda kendini sana alet ettiya diyecek birsey yok, yobo nunda nasil bir insan oldugu belli oldu, aslinda basin toplantisini senin camian düzenledi yaninada yoboyu bilerek verdiler, kivirabilmen icin ama yukarda ALLAH var iste.
massaro 10 yıl önce
bu ırkçılık muhabbeti saçma sapan birşey herkesin herzaman kullandıgı cümleleri maçta kullanınca nasıl suc olur anlmıyuorum.adam adamın annesine küfür ediyor ceza almıyor..zokora gündeme oturmak için bunu yaptı ve başardı.nasıl delikanlıymış belli oldu...
drina k 10 yıl önce
massaro denen fenerli ne işin var senin bu fırumda defol git fener forumlarında..
tufies 10 yıl önce
arkdş senin nikini ilk defa görüyorum bu sitede. anlaşılanfb liler içimize sızmaya başlamış, yaraları çok büyük. bir defa ırkçılıkmuhabbetini sen anlayamazsın çünkü hayata zenci ya da sömürge olarak gelmedin. Afrika ve diğer sömürge ülkelerinin aşağılanma politikasıçok ağırdır. bizde anaya aileye küfür nasıl ağırsa onlarda da zenci afı bir milliyetçilikayıbı olduğu içinçok ağırdır.herkesin hayatını kendi yaşadığın hayat ve özgürlük gibi zannetme.
bionickk 10 yıl önce
zokra emreye küfür etmediğini söyledi.sen hala öküz altında buzağa arıyorsun.sarı-lacivert renginle trabzonsporluların içersindesin madem buraya ayzı yazıyorsun adam gibi yazı yazda fenerlilerde tarafsız olabiliyor diyelim.delikanlılığı siz iyi bilirsiniz.kaleciniz trabzon macından sonra koridorda kapı kırar ceza almaz oyuncunuz ırkcılık yapar onu savunursunuz.ne DELİKANLI adamlarmışsınız beaa.bir sizlerde yüz olsa..
OnAir_TS 10 yıl önce
kardes emreyi su aralar aklamak icin herkes siraya girmis durumda bu massaroda onlardan biridir. bunlar yakinda kofi annan nada basvururlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@