Elazığspor'da Ünal Karaman sesleri

 Sanica Boru Elazığspor'da Teknik Direktör Bülent Uygun'un istifa etmesinin ardından, Ünal Karaman ile görüşmelere başlandığı öğrenildi. Son Akhisar Belediyespor beraberliği sonrası taraftarların büyük tepkisini alan Uygun, yazılı açıklama yaparak görevi

Spor 09.10.2012, 09:43
Elazığspor'da Ünal Karaman sesleri

 

Sanica Boru Elazığspor'da Teknik Direktör Bülent Uygun'un istifa etmesinin ardından, Ünal Karaman ile görüşmelere başlandığı öğrenildi.
 
Son Akhisar Belediyespor beraberliği sonrası taraftarların büyük tepkisini alan Uygun, yazılı açıklama yaparak görevi bıraktığını açıkladı.
 
Uygun'un istifasının ardından teknik direktör arayışlarına giren Elazığspor'da Ünal Karaman'ın adı gündeme geldi. Geçen sezon Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan Ünal Karaman ile görüşmelere başlandığı bildirildi.
Yorumlar (1)
ahmet mert 8 yıl önce
Küme düşme potasının ilk adayı Elazığ'a gitmekle hata yapar Ünal Karaman. Hem Bülent Uygun gibi şikeci bir hoca ile çalışan kulüpte ne işi var. Kendisine saygısı olan bir hocamız, oyuncumuzdu. Kariyeri için bir kara sayfa daha yazar gideerse. Çünkü kim giderse gitsin düşer Sanica Boru

Gelişmelerden Haberdar Olun

@