vardallar

"Egemen'in içi rahat olsun"

Bordo - mavili taraftarlar hafta sonu oynanacak olan maçta Egemen Korkmaz'la ilgili tezahüratta bulunmayacak.Trabzonsporlu taraftarlar Egemen'le bir sorunlarının olmadığını belirterek, "Biz her zaman olduğu gibi takımımıza destek vereceğiz ve onları bu zo

Spor 25.11.2011, 13:45

Bordo - mavili taraftarlar hafta sonu oynanacak olan maçta Egemen Korkmaz'la ilgili tezahüratta bulunmayacak.

Trabzonsporlu taraftarlar Egemen'le bir sorunlarının olmadığını belirterek, "Biz her zaman olduğu gibi takımımıza destek vereceğiz ve onları bu zorlu karşılaşmada yalnız bırakmamaya çalışacağız" dediler. Bordo - mavili taraftarların Beşiktaş maçında da tribünleri tamamen doldurması bekleniyor.


Yorumlar (26)
s_l_h_g_g_l 10 yıl önce
egemeni hala seviyoruz tepki verecek bir durum yok adam bizde varını yogunu ortaya koydu oynadı.

belkide gitmesi kesinleşmişken karabuk macında bile ölümüne oynadı..

yönetim becerip tutsaydı adamı yalandan taraftarın önüne atıldı..

biz onu seviyor ve saygı duyuyoruz...
oflu yasin 10 yıl önce
bizler ts taraftarları olarak farkımızı gösterelim bursa ve diğerleri gibi yapmayalım. sözleşmesi boyunca bütün takım için çabalarını gösteren egemen ve selçuk'u alkışlayalım yada en azından ıslıklamak gibi bir cahillik yapmayalım.
kolivared 10 yıl önce
Fanatik Trabzonsporluyum,ne Egemenin gidişine nede kendisine bir lafım olmamıştır.Olmayacaktır.Adam profesyonel sonuçta
bordomaviiii 10 yıl önce
arkadaslar ben cok uzaklarda oldugum ıcın macı evimde seyretmek durumundayım fakat trabzonda macta olacak taraftarlardan ricam;lütfen egemeni ıslıklamayalım...biz kendi isimize bakalım ve tıpkı inter macında oldugu gibi skor ne olursa olsun macın sonuna kadar takımımızı destekleyelim..eger ki ıslınlanacak biri aranıyorsa;hepbirlikde gs macını bekleyelim,suan ismini agzıma almak istemiyorum, zaten herkes cok iyi biliyor o kisiyi...
marmarisli 10 yıl önce
egemeni taraftar seviyor ama gs geldiği zaman tezarühatın kralını göreceksiniz selçuk trbzona bekliyoruz
EFSANE SUNUCU 10 yıl önce
egemenin bizim takımda ve seyirciler nezdinde büyük hatırı var bizdeyken çektirdiği üçlüklerle az mı coştuk defanstan gelip attığı kafa golleriyle az mı coştuk biz bunların üstüne yatıp egemene bir alkışımı esirgeyeceğiz bizim için bursalılardan yediği küfürlerde cabası onun için bize düşen egemeni avni akerde şanına yakışır şekilde alkışlamaktır.
ŞAM-PİYON 10 yıl önce
Biz bu takımdan giden hangi futbolcuyu ıslıkladık. TS İnter'in bile şaşkınlığına sebebiyet veren insanlığı ve adamlığıyla örnektir. Trabzon vatanına bağlı devlet malına zarar vermeyen onurlu insanların memleketidir. Bizi lütfen Fener, GS ve BJK yada Bursa ile karıştırmayın. Egemen'e inanın çiçek verir bizim taraftarımız.
abodon 10 yıl önce
trabzonspor kişilerin üstündedir.gücümüzü kendi futbolcularımızı destekleyerek göstereceğiz.

egemene küfür etmek trabzonspor takımına ve taraftarına bişey kazandırtmaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@