alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Efsaneler buluştu

 1967 yılında bütünleşen ilk kadromuz yıllar sonra hasret giderdi. Divan Başkanlık Kurulumuzun organizasyonuyla uzun bir aranın ardından Trabzon’a bir araya gelen eski oyuncularımız Atatürk Köşkü ve Sümela Manastırı’nı gezip, eski günleri andılar.  İşte O

Spor 10.05.2012, 18:35
Efsaneler buluştu

 

1967 yılında bütünleşen ilk kadromuz yıllar sonra hasret giderdi.

 

Divan Başkanlık Kurulumuzun organizasyonuyla uzun bir aranın ardından Trabzon’a bir araya gelen eski oyuncularımız Atatürk Köşkü ve Sümela Manastırı’nı gezip, eski günleri andılar.

 

 

İşte O kareler 


Yorumlar (2)
Gaydaşlı 10 yıl önce
Trabzondaki efsane diye geçinen arkadaşlar lütfen şu kulübün yakasından düşün.bırakın allahaşkına bu kulübün yakasını burada futbolcu izleme komitesinde çalışıyorsunuz efsaneliğiniz gitmesin diye trabzonsporda oynayamıyacak futbolcuları alıp buraya geitiyorsunuz.lütfen düşün yakamızdan..
ali ihsan. 10 yıl önce
Avni Aker stadının içindeki balkonlu ev nedir allahaşkına ??? Hiç Trabzonspora yakışıyor mu ? Orası Trabzonsporda oynayan profestonel futbulculer derneğine tahsis edilmiş. Bu arkadaşların emeklerine saygımız sonsuz. Bu eski futbolcu arkadaşlara tribünde özel bir loca yaptırılabilir, ne bileyim V.I.P. den yer ayırılabilir. İtirazımız olmaz. Ama onlar için bile olsa tribünün kenarinda balkonlu ev görüntüsünü ben Trabzonspora yakıştıramıyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@