banner539

banner526

banner533

banner513

Dünya yıldızının kardeşi kaçırıldı

Zenit'te forma giyen Brezilyalı yıldız futbolcu Hulk'un 22 yaşındaki kız kardeşi Angelica Aparecida Vieira'nın kaçırıldığı öğrenildi.Brezilya basınında çıkan haberlere göre; bu sezon başanda Porto'dan Rusların ünlü kulübü Zehinit'e astronomik bir bonservi

Spor 06.11.2012, 08:50
Dünya yıldızının kardeşi kaçırıldı

Zenit'te forma giyen Brezilyalı yıldız futbolcu Hulk'un 22 yaşındaki kız kardeşi Angelica Aparecida Vieira'nın kaçırıldığı öğrenildi.

Brezilya basınında çıkan haberlere göre; bu sezon başanda Porto'dan Rusların ünlü kulübü Zehinit'e astronomik bir bonservis bedeli ile transfer olan Hulk'un kız kardeşi Cuma günü öğlen saatlerinde yaşadığı Campina Grande kasabasında kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırıldı.

Brezilya basınında çıkan haberlere göre; Cuma günü öğlen saatlerinde yaşadığı Campina Grande kasabasında kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırıldı. Kaçırılma olayı Brezilya polisi tarafından Pazartesi günü resmen doğrulandı.

22 yaşındaki Angelica'nın bir restaurant önündeki arabada tek başına park halindeyken silahlı saldırganlar tarafından kaçırıldığı öğrenildi. Saldırganların fidye istemek amacıyla genç kızı kaçırdıkları ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

 Daha önce Brezilya’da Romario’nun babası Grafite’nin annesi, Rogerio Ceni’nin annesi, Robinho’nun annesi, Luis Fabiano’nun annesi de fidye için kaçırılmıştı.

Yorumlar (1)
s.eyüboğlu 8 yıl önce
olayı ilginçlerştireceğiz diye haberi yazmayı unuttunuz.kim kaçırılmış :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@