7m

7m

hyundai

Dolmabahçe'de sürpriz görüşme

Fenerbahçeyi küme düşürmemek için elinden geleni ardına koymayan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'dan Başybakan Recep Tayyip Erdoğan'a anlamlı ziyaret.Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmek üzere D

Spor 07.01.2012, 19:40
Dolmabahçe'de sürpriz görüşme

Fenerbahçeyi küme düşürmemek için elinden geleni ardına koymayan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'dan Başybakan Recep Tayyip Erdoğan'a anlamlı ziyaret.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmek üzere Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'ne geldi. Başbakan ve Aydınlar arasındaki görüşme basına kapalı olarak devam ediyor.

 


Yorumlar (15)
k.alemdar 10 yıl önce
nereye kosarsan kos tarih seni affetmeyecek, eyyamci riyakar görevi kötüye kullanan bir isim olarak kalacaksin.
Cengiz Demir 10 yıl önce
Eski bir ülkücü olarak artik hayatim boyunca bir partiye oyumu vermeyecegim. Bunlarin alayi yalanci ve omurgasiz. Dinciyim diyenle, Atatürkcüyüm diyenin hic bir farki yok. Hepsi sahtekar. Zaten normal bir insan yalan söyleyecegini bildigi halde siyasetci olamaz!!! Allah bunlarin bir gün topunun belasini verecektir insallah, cünkü benim TRABZONSPORUM siyaset üstüdür!!!
yesilaycafe 10 yıl önce
bırak basbakanıkıme gıdersen gıt en ufak bır hatanız ya senın yada basbakanın hatsı kendı kaderınızı belırler hiç hoplamayın bu şikebahce küme düşecek ve kupa trabzona geleck hiç hoplamayın kıe gıdersen gıt anca gıdersınbız bırhata basbakanın seçimlerde kaybetmesını saglar o bılır bızım için hava hoş kralına isyan kupa gelecek trabzona baska yollu yok
fatihten 10 yıl önce
abdullah gülden başkası yalan
SUNGURASLAN 10 yıl önce
başbakanın başka işi gücü yok mudur ikide bir tff başkanı ile görüşüyor. bence bu konu UEFA ya bildirilmeli. siyaset spora ne yazık ki müdahil oluyor. geçen buluşmalarında maa çark etmiş 58. madde değişsin demişti. bakalım bu sefer başbakan fenerini kurtarmak için neler isteyecek maa dan?
astakoz 10 yıl önce
kimse sizden adalet beklemiyor artık padişah ne derse o olacak bunu herkes biliyor artık.tarih bunlarıda yazacak..düşürmeyin bizede kupa vermeyin anlamıda kalmadı artık.fener cumhürriyetinin başkanı aydınlar cumhurbaşkanı tayyıp erdoğan.
rasev 10 yıl önce
Bir tanesini feda etme görüşmesi olmasın sakın?
NİTECPLA 10 yıl önce
ne için konuşacaklar fenevbahşeyi nasıl kurtarabiliriz diye konuşmuşlardır fenevbahçenin başbakanı fenerasyon başkanını tebrik etmiştir fenevbahçesi koruduğu için
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@