7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Doğa Kampı Başlıyor

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen Doğa Kampları, 5 Haziran tarihinde Sultanmurat yaylasında başlıyor.18–24 yaş grubundaki gençlerin katılabileceği Doğa Kampları, ilk dönemi Bolu'da y

Spor 30.07.2007, 10:14
Doğa Kampı Başlıyor

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen Doğa Kampları, 5 Haziran tarihinde Sultanmurat yaylasında başlıyor.

18–24 yaş grubundaki gençlerin katılabileceği Doğa Kampları, ilk dönemi Bolu'da yapılırken ikinci dönemi 5 Haziran tarihinde Trabzon'da başlıyor.

Gençlik ve Spor Trabzon İl Müdürü Şerif Özgür, Doğa Kamplarında gençlerin, paylaşmayı ön plana alarak çeşitli sportif, sosyal ve kültürel aktiviteler gerçekleştirdiklerini belirten, Şerif Özgür, “Gençler bu kamplarda yetişli aktiviteler ile üst düzey arkadaşlık ve dostluğu ortaya çıkarıyorlar. Bun aktiviteler arasında dağcılık, el sanatları, tiyatro, okçuluk, santranç, dağ bisikleti, rafting, müzik, kaya inişi gibi çok değişik faaliyetlerde bulunmaktadır. Gençlerimiz ayrıca günü birlik olarak değişik yerlere de gidip-gelmektedirler” dedi.

Doğa kampları 5–12 Ağustos ile 15–22 Ağustos tarihleri arasında kurularak, Türkiye'nin birçok kentinden gelen sporcuların katılımı ile Ağustos ayında Sultanmurat yaylısında gençlik coşkusu yaşanacak.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@