Diyadin'in görevine son verildi

Kulübün internet sitesinde Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz imzasıyla yapılan açıklamada, ''Görülen lüzum üzerine teknik direktörümüz Metin Diyadin'in görevine son verilmiştir'' denildi.Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, teknik direktörleri

Spor 24.09.2012, 08:31
Diyadin'in görevine son verildi

Kulübün internet sitesinde Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz imzasıyla yapılan açıklamada, ''Görülen lüzum üzerine teknik direktörümüz Metin Diyadin'in görevine son verilmiştir'' denildi.

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, teknik direktörleri Metin Diyadin'in görevine son verilmesinin takımın aldığı sonuçlarla ilgisi olmadığını söyledi. 
 
Öksüz, yaptığı açıklamada, Diyadin'in gönderilmesinin Sivasspor'a 1-0 yenilmeleriyle alakası olmadığını vurgulayarak, ''Metin Diyadin'in görevine son verilmesi sonuçlarla değil, yeni oluşan şirket yönetiminin prensipleriyle alakaladır'' dedi. 
 
Takımın 5 maçta 3 galibiyet almasının iyi sonuç olduğunu kaydeden Öksüz, ''Puan durumuna baktığınızda da 2. sıradayız. Yani bu durumun sonuçlarla ilgisi yok. Ancak lig uzun, geleceği düşünmek zorunda olan bir yönetim var'' şeklinde konuştu.
Yorumlar (2)
adil türk 8 yıl önce
Bakında bu günleri aramayın.
cinneş marnş 8 yıl önce
k.paşanın as başkanı, görülen lüzum üzerine diyor. sebep mağlup olmak değil diyor. saha neticelerimiz iyi. ve ikinci durumdayız diyor. eee sebeb: sebep metin diyadin yöneticilere kafa tutmuş belli.

bizim yöneticilerimizin ve başkanımızın kulakları çınlasın. son iki yıldır şenol güneşin kendilerine yapmadığı hakaret ve iftira kalmadı ama, hala takımın başında büyük iskender den daha güçlü. üstelik te metin.diyadin gibi saha başarısı da yok. hayrola sn.yönetimciler, yoksa bu ş.güneş üzeriniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@