Demirören'in arabasına haciz

Bekir Yarangüme, Beşiktaş'tan alacağını tahsil edemeyince, avukatı Başkan Yıldırım Demirören'in makam arabasını haczettirdi.Altunizade'de polis kontrolü sırasında plakası tesbit edilen araca el konuldu ve satışa çıkartıldı.Öğrenildiğine göre Bekir Yarangü

Spor 31.01.2012, 16:16
Demirören'in arabasına haciz

Bekir Yarangüme, Beşiktaş'tan alacağını tahsil edemeyince, avukatı Başkan Yıldırım Demirören'in makam arabasını haczettirdi.

Altunizade'de polis kontrolü sırasında plakası tesbit edilen araca el konuldu ve satışa çıkartıldı.


Öğrenildiğine göre Bekir Yarangüme'nin avukatı Salim Baki, alacak için aylar önce kulübe başvurdu ve taraflar arasında protokol imzalandı. Beşiktaş kulübü 267 bin TL'nin taksitlerini ödemeyince kanuni süreç başlatıldı.

Bunun sonunda da Başkan Demirören'in kulübe ait makam aracına el konuldu. El konma işlemi sırasında Demirören araçta bulunmuyordu.

Bekir Yarangüme’nin avukatı Salim Baki, haciz işlemleri sırasında kulüpten telefon geldiğini ve "Başkanın aracını bağlamışsınız, ayıp oluyor" şeklinde sözler söylendiğini ifade etti.

Yorumlar (2)
k.alemdar 9 yıl önce
senin bu daha iyi günlerin, bugün arabani aldilar artik yarin ne olur kimbilir, koca camiayi rezil ediyorsun günden güne, birak git fb ye üye ol sana ancak orasi yakisir yaninada adnan aybabayi al, körler sagirlar birbirini agirlar misali olursunuz negüzel.
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Bjk taraftarı bile bu adamı istemiyor, yakında istifa eder bence (gururu varsa).

Gelişmelerden Haberdar Olun

@