Demirören'e Şener'den cevap

 Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in Kanaltürk'te yayınlanan Telegol'e yaptığı açıklamalar gündeme adeta bomba gibi düşerken; Trabzonspor Başkanı Sadri Şener de Demirören'in açıklamalarına aynı sertlikle cevap verdi.Sadri Şener, TFF b

Spor 20.11.2012, 13:32
Demirören'e Şener'den cevap

 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in Kanaltürk'te yayınlanan Telegol'e yaptığı açıklamalar gündeme adeta bomba gibi düşerken; Trabzonspor Başkanı Sadri Şener de Demirören'in açıklamalarına aynı sertlikle cevap verdi.

Sadri Şener, TFF başkanını Demirören'in Aziz Yıldırım'ın avukatlığını yaptığını belirterek birbirinden çarpıcı ifadeler kullandı.

İşte konuyla ilgili Trabzonspor Başkanı Şener'in açıklamalar:

- Başkanım günaydın… Yıldırım Demirören'in bu son açıklamalarını okudunuz mu?

"Evet okudum bugün. "

- Peki nasıl buldunuz, nasıl karşıladınız?

"Şok oldum. Şoktan öte herhalde bizim artık birinci ligde olmamızı istemiyor, onu anladım. Trabzonspor ligde olmasında ne olursa olsun düşüncesinde."

- Sizin Türk futboluna zarar verdiğinizi söylüyor, buna ne diyorsunuz?

"Ben futbola zarar veriyormuşum… Ben veriyorum Aziz vermiyor öyle mi? O zaman bizim o mahkemelerin verdiği kararlar hikaye ha."

- Hatta Yıldırım bey sizi bir kaç defa da bu konuda uyardığını söylüyor…

"O kim ki beni uyaracak. Nasıl uyarabilir. Beni kim durdurabilir ya."

- Sizinle sık sık konuşuyormuş…

"Hiç alakası yok. Atıyor, üç ayda bir defa ancak."

- Peki sizce neden böyle bir açıklama gereği duydu ?

"O birazcık başbakana şirin gözükmeye çalışıyor anladığım kadarıyla, ama hata yapıyor. Zannediyorum. Lüzumsuz bir konuşma. Yarın öbür gün alır cevabını."

- Ben olsaydım F.Bahçe Şampiyonlar Ligine giderdi demesini nasıl karşıladınız peki ?

"Nasıl böyle bir şey söyleyebilir… Ben olsaydım Fenerbahçe şampiyonlar ligine giderdi diye. Ben Trabazonspor olarak nereye gidecektim o zaman?

Mahkeme bana beraat kararı vermiş bilmem ne vermiş çıkmış o hala Azizin avukatlığını yapıyor."

- Kulüp olarak bir açıklama yapılacak mı?

"Elbette. Kulüpten bir açıklama da yapacağım. Boş kalmaz."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
burak ibiş 9 yıl önce
On numara açıklamalar yapmışınız
r baysan 9 yıl önce
Hakkimizi alana kadar mucadeleye devam,degil tff baskani kim olursa olsun(!!) hakkimiz almaya engel olamaz.bugunlerin yarini de var,..baskan sizi gipta ile izliyoruz
köksal alarçin 9 yıl önce
helal sana başkanım ver şunların ağzının payını
deli gibi seven 9 yıl önce
sevgili baskanim bu tup kafa normaldir ici gaz dolu saldinmi nereye gidecegi nasil konusacagini bilemez cok gorme.bunlari hepsi rezil.utanma dene bir sey yok....kologlu
MUSTAFA HAMZAN 9 yıl önce
İblisler ortalıkta geziyor. Sayın iblis sende hiç utanma, arlanma, şeref yok mu diyeceğim ama elbette yok. Lafa bakarmısın yahu. Tipe bak, Şaron kafalı, Netenyahu tipli tipsiz. Allam dilini kurutsun, bacaklarını boynana ellrini sırtına getirsin ondan sonrada aklına Trabzon gelsin, Sadri başkan gelsin. Ula sen kimsin Sadri başkan'ı diline doluyorsun. Bir kere seviyeniz farklı. Önce bismillah de kitapsız.Sana Trabzonluların temennilerini iletmeme gerek yok biliyorsun zaten .Yiyosa bir kerecek Trabzon'a gelsene.
başka ts yok 9 yıl önce
kimse soramadı mı başkanlığını yaptığı bjk yi uefa kupasına almadılar da fb yi ş.ligine gönderecekmiş
L Selami Sağlam 9 yıl önce
Başkanım Size Helal olsun Diyeceğim Amma Yıldırım DEMİRÖREN'e destek verirken nerde idiniz yinede size helal olsun.Demekki Sizlerde bazan nsert olabiliyorsunuz.
HASAN UZUNALİ 9 yıl önce
tff yı arkalarına almışlar...hukumetıde arkalarına almışlar ve artık sıstematık olarak saldırıya gecmeye başladılar...ama benım çok zoruma gıden bır olay var laf var....sadrı senerın konuşmaları turk futboluna zarar verıyormuş....yaw arkadaş sovsen olmaz dovsen olmaz...la adammısınız azız yıldırımınm yaptıkları turk futbolunu batırma noktasına getırmedımı çok adıce bır konuşma bunlar..ama ben adım gıbı bılıyorum kı bu lafları o tup kafalının kafası basmaz azız yıldırım ona soyletıyor bu lafları..dıyorum ya sıstematık bır sekılde yukln-enmeye basladılar artık..allatan adalet ıstıyoruz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@