alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Demirören mi Beyazlı mı?

TFF'nin Trabzonlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı, haber61'e konuştu.  TFF'nin Trabzonlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı, "Etik Kurul raporunda şike sahaya yansımamıştır diye bir ifade yoktu dosyada, dün Başkanımız Yıldırım Demirören'in açıklama

Spor 01.05.2012, 17:14
Demirören mi Beyazlı mı?

TFF'nin Trabzonlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı, haber61'e konuştu. 

 

TFF'nin Trabzonlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı, "Etik Kurul raporunda şike sahaya yansımamıştır diye bir ifade yoktu dosyada, dün Başkanımız Yıldırım Demirören'in açıklamalarından sonra dosyayı inceledim ve şike sahaya yansımamıştır diye bir ifade bulamadım" dedi.

 

YA DEMİRÖREN YANLIŞ YADA BEN
TFF'nin yaptığı 58. madde değişikliğiyle ilgili olarak Trabzonlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı red oyu verdi.

Haber61.net'e telefon bağlantısı aracılığıyla özel açıklamalarda bulunan TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kulüpler Komitesi Başkanı Mustafa Beyazlı, TFF'nin 58. madde değişiklik teklifine ilk oylamada red oyu verdiğini belirterek, "58. maddenin değişikliği teklifine kayıtsız red oyu verdim. Bu olay Türk futboluna çok zarar veriyor. Kesinlikle karşıyım dedim hayır dedim" diye konuştu.

 

Beyazlı, bu işin takipçisi olacağını da sözlerine ekledi.

Teklife red oyu veren üyeler değişiklik gelince madde oy birliğiyle geçti. 58. madde değişikliğine oy verilmesinin nedeni şike ve teşvike teşebbüste puan silme, eylemin gerçekleşmesinde küme düşme.


Yorumlar (24)
OnAir_TS 10 yıl önce
zaten etik kurul baskani tüpcünün yaptigi basin toplantisinda dogruyu söylemedigini söylüyor, bu cok büyük bir skandaldir. TÜPCÜ KESINLIKLE HEMEN ISTIFA ETMELIDIR.
Okan Kalafat 10 yıl önce
Şu kupanın dili olsada konuşsa..! TFF ülke gündemini oluşturuyor 9 aydır 9 doğurtturuyorlar.Koskoca Osmanlı devleri yıkıldı ne çınarlar devrildi hak uğruna ne savaşlar ne şehitler verildi.Gel gör ki o dedelerimizin şimdi ki evlatlarının yaşadığı şimdi ki ülkede ne adalet kalmış nede hak ve hukuk..!Para uğruna ahlak satın alınmış bu çok acı bir gerçek.Demirören ülke futbolunu soyadı gibi demir öre öre zindanlarla atıp ölüme terk etmiştir.Yolun sonu karanlık çıkmaz sokak.Neresinden dönülürse kârdır misali derhal istifa etmeli..! Bu konuda UEFA disiplin kuruluna sevk edilmelidir.Biz başaramadık onlar hak ve hukuk neyse uygular durum bunu gösteriyor.
Onur Reis 10 yıl önce
dağ fare doğurdu resmen. Olmayan şeye var derler olan şeye yok derler. Allah bunların eline düşürmesin.
camoka 10 yıl önce
ya tüpçüye yanlış ya ben diyeceğine toplantıdan çıkıp bu rezilliğe alet olmam diyemedinmi
askaros 10 yıl önce
Sayın Beyazlı kararlılığınızı sürdürmeniz gerekirken neden geri adım attınız?

58.maddede yapılan en küçük bir oynama Türk futbolunu ve Trabzonspor'u olumsuz etkilediği takdirde, bu suça ortak olursunuz.Ki mevcut durumda olumlu etkilediği kesinlikle söylenemez.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
O kadar saat düşünmenize gerek yoktu sokaktaki 5 yaşında çocuk daha doğru düzgün bir karar verirdi!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Sen ne işe yararsın demiröreni gördüğün yerde suratına tükürmelisin!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Sadri Baba hani demiştin ya feNerasyona 2 tane adamımızı soktuk diye eee sonuççç nolduuu?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@