Demirören istifaları değerlendirdi

Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, TFF'de yaşanan istifaları değerlendirdi.Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, TFF 1.Başkanvekili

Spor 31.01.2012, 17:28
Demirören istifaları değerlendirdi

Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, TFF'de yaşanan istifaları değerlendirdi.

Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, TFF 1.Başkanvekili Göksel Gümüşdağ ve TFF 2.Başkanvekili Lutfi Arıboğan'ın şok istifalarından sonra sıcağı sıcağına açıklama yaptı.

"Aydınlar, bizim 'güven tazeleyin' önerimize, kendi istifa ederek yanıt verdi" dediği yorumunda şunları söyledi;

"Sanıyorum Aydınlar, biz kendisine Kulüpler Birliği olarak 'Güven tazeleyin' dememizin ardından tek başına istifa kararı alarak, 'Sizin dediğinizle olmaz, ben kendim giderim' demek istedi."

Demirören, ilk etapta aklına bunun geldiğini ve bunun dışında başka bir şey düşünemediğini, şimdi işlerinin daha zor bir döneme çekildiğini ve 27 Şubat tarihine kadar yeni gelişmelerin de yaşanabileceğini sözlerine ekledi.

 

Yorumlar (9)
inadina ts 9 yıl önce
ya sen hala ne diye ordasin sana güven varmi yani derhal klüplerbirligin den istifa et derhal.
Enderp 9 yıl önce
Demirören sen Türk futbolunun en kötü yöneticililerinden birisisin!! Konuşmaya hakkın bile yok. Senin gibi adamlar gitmeden Türk futbolu düzelmez! Aydınlar Türk futboluna son kazığını attı ve gitti!!
arslaninanç 9 yıl önce
Olacak lar olmaya başladı ve FENERRUMu düşmesi zaten kesindi fakat bu istifalarının belirtisidir FENERRUM küme düşme kesinleşti ve diğer şikecilerde...
offlular 9 yıl önce
Tüp bitti yapi paydos
deli gibi asik 9 yıl önce
sen var ya az tüp kafali degilsin.külübünü borc batagina soktun zaten avrupa kupalirina bu sartlarda katilmaniz mümkün olmayacak.onun icin 3yada 4 yil gitmeyelim havasi caliyorsun size yaziklar olsun.yillardir istanbul takimlari sikeyle göz boyadiniz...kologlu
k.alemdar 9 yıl önce
SEN ADAMMISIN???
blackeyem 9 yıl önce
ya bu adamıda diyemicem çünkü değil olsa olsa tüp kafa olur aynen koloğlunun yorum larına katılıyorum batırdılar klupler sen batırdıysan benim suçum ne kardeşim banane sen gitme ben gitmek istiyorum ama kafa yok işte bunlarda.
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Bu adam da gizli fenerliymiş de haberimiz yokmuş vay tüpçü vay, patladın ama sonunda sen de:)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@