vardallar

Demirkol: "TFF yumurtladı"

Bugüne kadar yaptığı yorumlarda özellikle eleştiri sınırlarını aşmayan sözleri ve duruşuyla dikkat çeken spor yazarı Mehmet Demirkol bugün bir ilke imza attı!...Demirkol, NTV Spor'da yaşınlanan Spor Servisi programında Futbol Federasyonu'nun Lille - Trabz

Spor 23.11.2011, 13:04
Demirkol:

Bugüne kadar yaptığı yorumlarda özellikle eleştiri sınırlarını aşmayan sözleri ve duruşuyla dikkat çeken spor yazarı Mehmet Demirkol bugün bir ilke imza attı!...

Demirkol, NTV Spor'da yaşınlanan Spor Servisi programında Futbol Federasyonu'nun Lille - Trabzonspor maçının gününe G.Saray - F.Bahçe derbisini koymasını eleştirirken Mehmet Ali Aydınlar yönetimi için ilginç bir benzetme yaptı.

Demirkol, bu olayın sıkışık lig takviminden kaynaklanmasıyla ilgili futbol federasyonu yönetimine, "O zaman play-off'u yumurtlamasaydınız kardeşim" göndermesinde bulundu.

Mehmet Demirkol, "Şenol hocanın bu konuda federasyonu eleştirilerine katılıyorum ama çok iyi niyetli sözler. Şenol hoca Aydınlar yönetiminin planlamada hata yapıyorlar diyor. Bence onlar plan filan yapmıyorlar nasıl olursa olsun diyorlar. Takvim çok sıkışık diyorlar. O zaman kusura bakmasınlar play-off'u yumurtlamasaydınız. Kelime olarak bunun yorumu budur kusura bakmasınlar. Yumurtlamaktır bu. Yapalım bakalım seneye ona göre yapar veya yapmayız. Yani kuluçkaya yatalım civcivmi çıkacak kuşmu çıkacak bakalım bunun anlamı budur" diyerek Aydınlar yönetiminini eleştirdi.


Yorumlar (11)
cingün 10 yıl önce
m.a. aydınlar baktı ki fenerin hali perişan. dur bakayım bir formül bulayım dedi veyahut f.bahçe yöneticileri kendisine önerdi bu playoff sistemini.

utanmak lazım ama utanmadılar. dünyanın hangi ülkesinde süper liglerinde playoff var. futbolun içine ettiler sırf f.bahçeyi aklamak kurtarmak adına.

ali şen, aziz yıldırım çekinmeden söylüyorlardı zaten, maçlar sahada alınmaz diye. yani adamlar resmen biz şikenin kralını yaparız yıllardan beri itirafında bulundular.

işte bu offplay, f.bahçe nasılsa ilk 4 e girer, o zaman da biz devreye girer, fb yi şampiyon yaparız dediler. göreceksiniz. fb kesin şampiyondur bu sezon.

bu kadar adice, sinsice, kalleşçe planlar yapıyorlar işte. zaten görüyorsunuz, bu sezon f.bahçe bazı hakemlerle resmen hakem şikesi yapıyor. bir çok maçını hakem koltuk deynekleriyle kazanıyor.

yazıklar olsun hileli yollara sapanlara ki, bunu hep yapıyorlar. bilhassa aykut kocaman geldikten sonra bu işleri azıttılar. aykut kocaman şikesiz maç oynamaktan acizdir. f.bahçenin geçen yıl yaptığı şikelerin ardında hep o yatar. ama öyle uyanıktır ki, karda gezer izini belli etmez. bu adamın türk futbolundan dışlanması şarttır.zeten 1996 yılında şampiyonluk golünü attıktan bir hafta geçmeden ali şen bu aykutu sırf fitne üreticisi olduğu için fenerbahçeden kovmuştu. anlayın artık.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Mehmet Demirkol ve Metin TEKİN İstanbuldasınız emme Trabzonda yaşayan çoğu(bazıları hariç)yorumlarınız çok daha doğru vegerçekci üstüne üstlük bir o kadar da objektif.Sizi kutluyom.Çizginizi bozmadan devam etmenizi bekliyom.TFF yok ki FFF var onun haklarını koruyup gözetmek adına hareket edince de bunlar normal
krallll 10 yıl önce
bu adamı seviyorum ya ulusal medyada en iyi 3 yorumcudan biri üstelik trabzonspora karşı bi sempatisi olduğu kesin
ÖMER GÜN 10 yıl önce
Hay senin emme lerine!..
ADIL 10 yıl önce
Bunlar yine aynı davranışlarını devam ettirirler.Ah birde bizans takımları böyle bir ligde oynasa bütün basın ve TFF seferber olur.Yazık çok yazık.
G.COLMANTS 10 yıl önce
Bepenmiyorsan okumazsın kardeşim zorla oku diyen yok herşey özgürce ifade ediliyor.Rahatsız mı oldun?O kadar çok yazdıklarım içersinde EMME ye mi taktın bravo sana.Alkışlıyom seni.
ERKANZAGA 10 yıl önce
colmants sen kayserilimisin? bu güzel birsey sadece trabzonlular tutmuyor trabzonsporumuzu kayserili de var her yerde taraftarimiz var colmants seni tebrik ediyorum kendi sehirinin sivesini kulanarak yorum yapiyorsun bu cok güzel.sayet benim gibi trabzonluysan (emme) kelimesi yakismiyor sana dogrusu
YADELLERDEN 10 yıl önce
TFF,play-off'la yumurtladı yumurtlamasına da ;esas büyük(!)yumurtasının dayanılmaz ''sancılarını''çekiyor aslında ...Büyük yumurtanın adı da FB...Çıkarır yakında...Göreceğiz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@