7m

7m

hyundai

tamfinans

"Cornu'nun raporu çıkartılsın"

TFF'den yapılana açıklamada, "UEFA, Cornu'nun raporunun CAS dosyasından çıkartılmasını talep etti" denildi.Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yazılı bir açıklama yaptı.Federasyon'dan yapılan yazılı açıklama şöyle;Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), 12.01.2012'de T

Spor 12.01.2012, 18:35

TFF'den yapılana açıklamada, "UEFA, Cornu'nun raporunun CAS dosyasından çıkartılmasını talep etti" denildi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yazılı bir açıklama yaptı.

Federasyon'dan yapılan yazılı açıklama şöyle;

Spor Tahkim Mahkemesi (CAS), 12.01.2012'de TFF'ye gönderdiği yazıda, Fenerbahçe tarafından UEFA ve TFF aleyhine CAS nezdinde açılan tazminat davasında; UEFA'nın, kendi avukatı ve görevlisi Pierre Cornu'nun 03.11.2011 tarihli raporunun dosyadan çıkartılmasını talep ettiğini bildirdi.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur"


Yorumlar (9)
EFSANE TS 10 yıl önce
EE iyide bu ne demek oluyor şimdi heralde ali şen ve fenerliler iyi kulis yapmış uefaya dosyayı çektiklerine göre
Ünyeli ama Trabzonsporlu 10 yıl önce
Ya Allahın aşkına bizim yönetim uyuyomu . Fener kendine lobi oluşturuyo gidiyo. Bizimkiler uyuyo ya. Allah aşkına biraz kımıldayın adamlar kurtulacak ne oluyo böyle susunca kımıldamayınca.
yavuzalkan 10 yıl önce
bunun ne anlama geldiğini haber61 bize bir aydınlatma yazısı ile anlatsın, benim anladığım bu durumda fenerin verdiği belgeler uefayı sıkıntıya sokacak cinsten o yüzden belgelerin geri çekilmesini istiyor sanıyorum ama yinde bilgilendirirseniz memnun oluruz
sErif 10 yıl önce
UEFA Cornu'nun savunma raporuna gerek olmadığını, herşeyin gayet net olduğunu ve ellerindeki şikeyle ilgili fb aleyhine olan delillerin davayı kazanmaları için yeterli olacağını düşündükleri gibi bir izlenim oluşuyor sanki...
FANO 10 yıl önce
bu haberden kim ne anladı anlayan biri varsa bana da anlatsın!....
pitbull 10 yıl önce
burda bi şe yok çekse ne olacak çekmese ne olacak..fener zaten cezayı alacak.cas ta açtığı davayı büyük bir ihtimalle geri çekecek.çekmese zaten avucunu yalayacak..cornunun raporunun hiç bir önemi yok..
VARSAYOKSATRABZONSPOR 10 yıl önce
uefa faka basarmı sizce ? cornu nun raporu geçiciydi uefa o raporu geri çekip turkiye cumhuriyeti özel yetkili baş savcısının hazırlamış olduğu iddianameyi ekleddii daha garanti olsun diye bu kadar basit !!
şafak 10 yıl önce
CAS'a belge olarak savcılık iddanamesini verdiği için Cornu'nun raporuna gerek yok. Çünkü sportif cezalar şüphe üzerine veriliyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@