alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Colman: Olabilirdi ama olmadı

Trabzonspor'un Galatasaray'a 4-2 yenildiği maçta takımının gollerini atan Colman, mücadeleyi değerlendirdi.Colman, "Çok üzgünüz 3. sıradaki yerimizi sağlamlaştırma adına önemli bir fırsatı kaçırdık. Şimdi Fenerbahçe-Beşiktaş maçını daha dikkatli izlemek z

Spor 28.04.2012, 21:34
Colman: Olabilirdi ama olmadı

Trabzonspor'un Galatasaray'a 4-2 yenildiği maçta takımının gollerini atan Colman, mücadeleyi değerlendirdi.

Colman, "Çok üzgünüz 3. sıradaki yerimizi sağlamlaştırma adına önemli bir fırsatı kaçırdık. Şimdi Fenerbahçe-Beşiktaş maçını daha dikkatli izlemek zorunda kaldık. Maça sakin başladık, sakinden de öte uyuşuk başladık. Bunun cezasını çektik ve skor 3-0 oldu. Bu bize pahalıya patladı. İlk yarının oyununun egemenliğini Galatasaray'a verdik. İkinci yarıda skoru 3-1'e getirdik. Bir şeyleri değiştirebilirdik ancak skor hemen 4-1'e geldi. Kişisel gayretlerle farkı eritmeye çalıştık, 4-2 oldu. Çarşamba günü yapacağımız maçı düşüneceğiz"


Yorumlar (5)
yıgalı 10 yıl önce
ne olursa olsun şu takımda bir eşin yok. iddia ediyorum trabzon tarihinde en istikrarlı, takıma en fazla katkıyı veren oyuncu colman'dır. keşke onun gibi iki oyuncumuz daha olsa. en azından 90 dakika mücadele ediyor. bazen top kaybediyor, hata yapıyor ama oynamaya çalışıyor.
ali ihsan. 10 yıl önce
Feneri yendiğiniz anda, affedilirsiniz Siz, şimdiden o maçı düşünmeye başlayın...
hüser 10 yıl önce
olmazdı colman olmazdı.bu futbol anlayışıyla asla olmazdı.bu yıl oynadığınız oyun mahalle takımını gecmezdi.şenol hocayı tebrik etmek lazım bu oyun felsefesini çok aramışmı.
OnAir_TS 10 yıl önce
ben bu futbolu kabul etmiyorum arkadas, kendi evimizde gs bize 4 gol atacak bir takim degil. biz rezalet ötesi futbol oynadigimiz icin adamlarin futbolunu barcelona futboluna benzetmeye hakkiniz yok.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Gs'ın belalısı Gustavo Colman:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@