Colman Engin'in yolunda

Trabzonspor’un dün gece yapılan Antremanında Colman’ın sağa sola bağırması ve anrtemanı izinsiz terketmesi Trabzonsporspor’da ki huzursuzluğu bir kez daha gün yüzüne çıkardı. Hafta  sonu oynanan Sanika Boru Elazığspor maçı öncesi ağrılarını bahane ederek

Colman Engin'in yolunda
banner432

Trabzonspor’un dün gece yapılan Antremanında Colman’ın sağa sola bağırması ve anrtemanı izinsiz terketmesi Trabzonsporspor’da ki huzursuzluğu bir kez daha gün yüzüne çıkardı.

 

Hafta  sonu oynanan Sanika Boru Elazığspor maçı öncesi ağrılarını bahane ederek maç kadrosuna dahil olmayan Colman, bu akşam antremanında yaptıklarıyla “Ben giderim arkadaş” mesajı verdi.

 

Daha önceden de Engin Baytar’ın Trabzonspor’dan ayrılmak için huzursuzluk çıkarmasının ardından 900 bin Euro karşılığında Galatasaray!a satılmasının ardından, Colman’ın da aynı yolu izlediği gözlerden kaçmayan bir gerçek.

 

Trabzonspor’u yönetenlerin hiçb ir futbolcu Trabzonspor’dan üstün değildir  mantığını bir kenara koyarak  “Nasıl olsa huzursuzluk çıkarıyor para da alacağız yollayalım gitsin” mantığıyla Galatasaray’a yolladıkları Engin’in ardından , bozulan otorite boşluğundan Colman’da yararlanmak istiyor.

 

Engin’de yaptınız Colman’la dur diyin

Trabzonspor yönetiminin Engin Baytar’da yaptığı hatayı ve otorite zaafını düzetmesi için Engin Baytar’da yaptığı hatayı Colman’da tekrarlamayacağı düşüncesi hakimken Taraftarlar yönetimin para uğruna Trabzonspor’un otoritesinin sarsılmasına tepki gösteriyorlar.

 

900 bin Euro’ya Galatasaray’a satılan Engin Baytar’ın Trabzonspor’dan ayrılmak için çıkardığı huzursuzluğun kadro dışı bırakılarak cezalandırılması gerekirken oyuncunun ödüllendirilerek istediği transferi yaptığına dikkat çeken taraftarlar “Trabzonspor vu kez Colman’da aynı hataya düşmemeli, gerekirse Colman süresiz kadro dışı bırakılmalı, kesin ve kesin olarak sözleşmesi bitimine kadar Trabzonspor’dan gönderilmemeli, uzunca bir süre oynamayan futbolcuyu sözleşmesi bittiğinde de hala isteyen varsa alsın, ama Trabzonspor yönetimi bunu yapacak güçte değil milyon Eurolar vererek aldıkları daha sonra bedelsiz gönderdikleri futbolcularda parayı düşünmezlar ama Colman’dan alacakları parayı hesap ederek bu futbolcuyu da satarlar.” Şeklinde düşünce belirttiler.

 

Hiçbir Futbolcunun Trabzonspor’dan üstün olmadığını ve Engin Baytar’da yapılan hatanın bir kez daha tekrarlanmamasını , Colman’ın gerekirse süresiz kadro dışı bırakılmasını net bir şekilde ifade eden Trabzonspor taraftarı “Colman kadro dışı bırakılmaz ve huzursuzluk çıkardı diye satılırsa bunun tek suçlusu Trabzonspor yönetimidir. Engin Baytar’da sarstıkları Trabzonspor’un otoritesini bir kez daha ayaklar altına almasınlar” dediler.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alkar
Alkar - 7 yıl Önce

Huzursuzluk hep futbolculardan kaynaklanmıyor galiba. Hocanın tavrının da bunda etkili olduğu hissi oluşuyor. Eğer değerli olduğunu hissettirirseniz bunca yıldır Trabzon'da oynayan Colman'ın gideceğini sanmıyorum.

TSkolik
TSkolik - 7 yıl Önce

klüb batıyor

saintfiker
saintfiker - 7 yıl Önce

bu nasıl bişeydir gelen ağam giden paşam savaşı inanmış askerlerle kazanırsınız engin gitti ne oldu selçuk gitti ne oldu burakda gitti profösyenel yaşamda oluyor istemiyen gitsin futbol hep galibiyet hep şanpiyonluk değil hakedilen kupayı alamamışız.şenol güneşin aldığı parayı yorumlayan dangalaklar var.kolmanda gidebilir herkeste ama kokuşmamış futbol oyunları oynayalım.

www.birlikport.net web sitesi
www.birlikport.net web sitesi - 7 yıl Önce

yonetim suan transfer yapmakta zorlaniyor bu colman meselesi yonetimin plani olabilir cunki baska care yok colman satilip bir forvet alinacak.. baska turlu kaynak yok.. o yuzden benim supem odurki bu colman krizini yonetim planli yapiyor.. sora satip diyeceklerki ne yapalim adam durmadi giti...

mesele budur ts'de ellle tutulur bir oyuncu var oda colman oldu olacak onuda satinda hic umidimiz kalmasin satin be...

ibrahim.net
ibrahim.net - 7 yıl Önce

yönetim-şenol el ele trabzon kümeye rezil ettiniz trabzonu burak ile sözleşme yenilerken 5 milyon maddesi koyana yönetici demem ben trabzondan şakar-yener-tuncay 3lüsü derhal gitsin böyle beceriksiz bir 3lü görmedim sadri şike süreci bitene kadar kalsın

hezber
hezber - 7 yıl Önce

engin baytarda yönetim tamamen doğru olanı yaptı. karaktersiz insanın galatasaraydaki hali ortada Trabzonspor futbolcuların üzerindedir. huzursuzluk çukaranı göndereceksin takımdaki huzuru bozmasın Jaja Jaja diye ağlıyanlar gittiği her takımda problemli oluşundan haberleri yok galiba colman da gitmek istiyorsa gitsin.

erdosar
erdosar - 7 yıl Önce

bazı durumlara nokta koyma adına ts colmana para cezası ve kadro dışı kalma cezasını uygulamalı. taviz asla vermemeli. ts den kimse üstün değildir, yönetim satma yolunu tercih ederse bu yönetimin icraatı olacağını düşünüyorum, kadro dışı bırakıp kim büyük futbolcuya gösterilmeli, bunu wolsburg diego ya uyguladı bizde uygulamalıyız ki ts nin büyüklüğünü hissettirelim

AmaTT
AmaTT - 7 yıl Önce

Küçük insanlar gibi küçük hesaplar yapmayın biraz dik durun. Toplamda dik durarak edeceğiniz zarar eğilerek kaybedecekleriniz yanında devede kulak misalidir.


banner421