banner491

Çık devleş dünya kaleci görsün kardeş

 Trabzonspor’un yıldız kalecisi Onur Recep Kıvrak Yarın Beşiktaş maçında Bordo Mavililerin filesini bekleyecek.Onur Recep Kıvrak yarın Beşiktaş karşısında üstün bir performans göstererek A Milli takıma alınmayarak Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in

Çık devleş dünya kaleci görsün kardeş

 

Trabzonspor’un yıldız kalecisi Onur Recep Kıvrak Yarın Beşiktaş maçında Bordo Mavililerin filesini bekleyecek.

Onur Recep Kıvrak yarın Beşiktaş karşısında üstün bir performans göstererek A Milli takıma alınmayarak Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in tercih edilmesine adet a sahada cevap verecek.

Abdullah Avcı’nın sürekli olarak Volkan ile milli takım oluşturması ve Volkan Demirel’in sürekli olarak hataları ele dünya kupasının hayal olması Türkiye’de tepkilere neden olmuştu. Trabzonspor’un yıldız kalecisi Onur’a neden forma şansı vermedi şeklinde kamuoyunda tepkiler olmuştu.

 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
akcay
akcay - 7 yıl Önce

harika başlık :)

ERTUĞRUL SAĞLAM
ERTUĞRUL SAĞLAM - 7 yıl Önce

SENİ SEVİYORUZ ONUR.

kadirbilir
kadirbilir - 7 yıl Önce

onur'un bu saatten sonra kalitesini ispat etmeye ihtiyacı yok, şampiyon olduğumuz sene ve öncesinde sonrasında zaten nasıl bir kaleci olduğunu defalarca gösterdi, birilerine mesaj vereceğiz diye hırs yapmaya lüzum yok zira o birileri onur kötü kaleci olduğu için çağırmazlık yapmadı herkes zaten neyin ne olduğunu biliyor, onurun bjk maçında devleşmesi de bir şeyi değiştirmeyecek, hata yapması da, biz işimize bakalım, bizans karması onların olsun.

Cemil Baştürk
Cemil Baştürk - 7 yıl Önce

Onur'un nasıl kaleci olduğunu fb liler de gs liler de iyii bilir , öğrenme sırası şimdi milli stajyer abdulah yağcı da

ERTUĞRUL SAĞLAM
ERTUĞRUL SAĞLAM - 7 yıl Önce

ŞAKA MAKA BİR YANA .ONURUMUZ ZATEN İYİ KALECİ ,ABDULLA AVCİYA .BİR ŞEY KANITLAMASI GEREKMİYOR . ONURUMUZUN İYİ BİR KALECİ OLDUĞUNU DÜNYA BİLİYOR...BU İDDİALAR YÜÜZNDEN KENDİNİ GEREBİLİR ONURUMUZ, ARKADAŞLAR LÜTFEN....BU TÜR YORUMLARDAN KAÇINALIM. ONURUMUZ ZATEN İYİ KALECİ...ABDULLA AVCİYA BİR ŞEY KANITLAMAK ZORUNDA DEYİL.......

banner441

banner494