alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Çelikler’e tepki büyüyor

Her fırsatta Trabzonspor’a saldırmak için bekleyen Habertürk Gazetesi'nin Fenerbahçeli yazarı Serdar Ali Çelikler yine küstahlaştı.  Çelikler, Habertürk gazetesindeki köşesinde yine Trabzonspor başkanı Sadri Şener’i hedef aldı. TRT'de katıldığı programda

Spor 11.05.2012, 11:37
Çelikler’e tepki büyüyor

Her fırsatta Trabzonspor’a saldırmak için bekleyen Habertürk Gazetesi'nin Fenerbahçeli yazarı Serdar Ali Çelikler yine küstahlaştı. 

 

Çelikler, Habertürk gazetesindeki köşesinde yine Trabzonspor başkanı Sadri Şener’i hedef aldı.

 

TRT'de katıldığı programda her fırsatta Trabzonspor’u hedef alan Fenerbahçe’nin tetikçisi Çelikler, Avni Aker’de oynanan ve F.Bahçe’nin 3-1 kazandığı karşılaşmada Başkan Şener’in soyunma odası koridoruna inmesini eleştirdi.

 

Fenerbahçe takım kaptanı Emre’nin devre arasında yaptığı çirkin hareketi görmezden gelen yazar müsveddesi Trabzonspor başkanının soyunma odası koridorlarına inmesini ise haksız bir şekilde eleştirdi.

 

Fenerbahçe’nin tetikçisi Çelikler tamamen saçmaladığı yazısında haddini aşarak "Trabzonspor başkanı terapi görmeli" diyor.

 

İstanbul takımlarının ve futbolcularının yaptığı çirkinlikleri görmezden gelen ve tiraj kaygıları nedeniyle gördüklerini dahi yazmaktan aciz, ahlak kanseri gazeteci de tedavisi mümkünse tedavi olmalı.

 

Trabzonspor başkanı Sadri Şener’in soyunma odasına gidiş nedenini açıklamasına rağmen konuyu tamamen çarpıtan Fener’in tetikçisi Habertürk gazetesi yazarı Çelikler‘in yazısındaki amacı da "çamur at izi kalsın" mantığı güdüyor.

 

Dün bu manevraları yapanlar bugünde aynı senaryoları birilerini kullanarak yapmaya çalışmaktadır.

 

"Çamur at izi kalsın" mantığı ile sözde gazetecilik yapmaya kalkan bu zihniyete Trabzon asla geçit vermeyecektir.

 

Bilindiği gibi Çelikler, "Trabzon’da güçlü bir yerel medya var, teröristçe yayın yapıyorlar” sözlerini kullanmış ve başta TGC ve TSYD Trabzon Şubesi olmak üzere bir çok kesim tarafından büyük tepki almıştı.

 

Çelikler daha sonra bu söylemin maksadını aşan bir ifade olduğunu kabul etmiş ve “Yanlış kelimeler kullanmış olduğum için özür dilerim” demişti.


Yorumlar (31)
lazoopol 10 yıl önce
tamam bu yalaka yazar müsveddeleri yazıp duruyor ama biz ne yapalım.bi yaptırım uygulanmalı.benim gücüm yetmez tamam da kim ne yapmalı,kim var bunlara yaptırım uygulayacak.
gtem 10 yıl önce
bu lafları erkekse yüzüne söylese ya...
tnt 10 yıl önce
bunlar sırtlan sürüleri.zayıf görürlerse saldırırlar böyle. o yüzden trabzonspor camiası hiç olmadık kadar güçlü ve beraber tek yumruk olmalıdır.gün bu sırtlan sürülerine inat tek yumruk tek yürek olma günüdür......
memleketli 10 yıl önce
Trabzonun üzerinde farklı kılıklara girmiş Trabzonluları kışkırtmak için olayları kaşıyanlar var
kıvanç 10 yıl önce
sen ve senin gibiler de ahlak namus şeref haysiyet kavramı parayla eş değer olduğu için ne sadriyi nede trabzon halkı nı ve taraftarını anlayacak kapasite nede beyin var sizin topunuzu bu ülkeden kaldırmadıkça bu ülke futbolu düzelmez...
murat toygar 10 yıl önce
Bu ülkede sosyal demokrat görünenlerin sosyal ama demokrat olmadıkları ortaya çıkmıştır. Ulusal medya Trabzon u linç etmiş ancak onlar yerel medyanın yayınına bile tahammülsüzlük göstermiştir.Güçlü sosyologlra sahip Fenerbahçe toplum mühendisliği uygulaması yaparak medyayı siyaseti yönlendiriyor.
vedabusesi 10 yıl önce
yokmu hiç etrafında trabzonlu adam akıllı ibretlik terapi etsin !
ali ihsan. 10 yıl önce
Bana bir tane makul ve mantıklı fenerbahçeli gösterin, parmağımı keseyim.Yok işte, yok. Bunların hepsi amigo yazar...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@