Cech: Şampiyonluk için geldim!

Marek Cech, bugüne kadar 3 takımla şampiyonluk yaşadığını, bu sayıyı Trabzonspor ile 4'e çıkartmak istediğini söyledi.Trabzonspor'un Slovak futbolcusu Marek Cech, kulüp dergisindeki söyleşinde, deneyimlerini takım arkadaşlarıyla paylaşmaya çalıştığını ifa

Spor 14.12.2011, 10:57
Cech: Şampiyonluk için geldim!

Marek Cech, bugüne kadar 3 takımla şampiyonluk yaşadığını, bu sayıyı Trabzonspor ile 4'e çıkartmak istediğini söyledi.

Trabzonspor'un Slovak futbolcusu Marek Cech, kulüp dergisindeki söyleşinde, deneyimlerini takım arkadaşlarıyla paylaşmaya çalıştığını ifade ederek, "Türkiye'ye uyum sürecim gayet iyi ilerliyor. Ben genç bir oyuncu değilim.

Çek Cumhuriyeti'nde, Portekiz'de ve İngiltere'de önemli deneyimler yaşadım ve bu deneyimlerin ardından Türkiye'ye geldim. Bu sayede buraya kolaylıkla ayak uydurabiliyorum. Tek sorunum dille ilgili. Bu sorunu da en kısa zamanda çözeceğimi umuyorum" dedi.

"DENEYİMLERİMİ ARKADAŞLARIMA AKTARIYORUM"
Cech, Bratislava, Prag ve Porto'da şampiyonluklar yaşadığını da ifade ederek, "Ben buraya şampiyon olma hedefiyle geldim. Güçlü bir takımımız var ve şampiyonluk hedefimize ulaşabiliriz. Bu mutluluğu mümkün olan en kısa zamanda yaşamak ve takımımızla birlikte büyük zaferler elde etmek istiyorum.

Deneyimlerimi takım arkadaşlarımla paylaşıyor, gereken durumlarda onlara taktiksel konularda yardımcı olacak ve rakip oyuncuları tanıtacak bilgiler vermeye çalışıyorum. Bunu özellikle de Avrupa maçlarında yapıyorum" diye konuştu.


VITTEK'İN İYİLEŞME SÜRECİ TAKİP EDİLİYOR
Bu arada sezonun henüz 2. haftasında yaşadığı sakatlığın ardından uzun bir süre sahalardan uzak kalacağı açıklanan Vıttek'in iyileşme süreci yakından takip ediliyor. Almanya'da ameliyat olduktan sonra tedavisine bu ülkede devam edilen Vittek ile yönetim kurulu üyesi Tuncay Bekiroğlu sürekli olarak iletişim kuruyor.

Vittek'in sahalara dönüşünün 3 ayı bulması beklenirken, yönetimin devre arasında bu oyuncuyla bir görüşme yapması bekleniyor.

ONUR'LA GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Öte yandan iç transferde kaleci Onur'un sözleşmesini uzatmak için görüşmeler sürüyor. Bu konuda henüz taraftarlar arasında anlaşma şartları oluşmazken, tavrının kalmaktan yana olduğu öğrenilen Onur'un maddi anlamda beklentileri olduğu öğrenildi.

Yönetim de futbolcunun ücretini makul bir seviyeye çekip yeni bir sözleşme teklif etmeyi planlıyor.


Yorumlar (7)
akczay 10 yıl önce
Siz görüşmeye devam edin Sn Sadri Şener Bey ve Sn. Nevzat Şakar Bey. Ama böyle ağır ağır devam edin ki araya diğer takımlar da girsin. Her ne kadar Onur kardeşimiz burada kalmak istese de sonuçta profesyonel futbolcu. Maddiyatı da düşünecektir. Bu performansımızla Onur'u takımda kesin(!) tutarız.
caykaram 10 yıl önce
Senin hatan değil aslanım. Senin kapasiten bu, senden fazlasını beklemek doğru olmaz. Ama sen şampiyon olabilecek bir kadro da ancak top toplarsın. Çünkü beşiktaş maçındaki görüntün bile herşeyi özetliyor aslında. Taça çıkan topu rakibe asist yapıp gol yememize neden oldun. Böyle şampiyon olabileceğini düşünüyorsan avucunu yalarsın.
lazinpyjamas 10 yıl önce
cech bir kötü var birde çok kötü var.sen kötüsün kardeşim.hayır sıradan bir ligden gelmiş olsan şaşırmıcam.ingiltere primıer ligden gelen bir topcusun.orda futbol çok hızlı oynanıyo.ve çok iyi fizik kondisyonun olması gerekiyo.ama sende hiç biri yok.çok çabuk geçiliyosun.umarım toparlanırsın.eğer böyle devam edersen,kadroya dahi çok zor girersin.
colak 10 yıl önce
vasatı aşamadın gs ve inter maçındaki hatalarınla golleri yedık.hepiniz şampiyon edeceksınız bizi bundan kuşkumuz yok:)
HOTS 10 yıl önce
Şener yönetimi sınıfta kalmış bir yönetim olarak kulübün finansal konumunu asgari zararla bırakıp idealist ve ciddi insanların önünü açarak kulübün yakasından düşmelidir. Futbol işi tamamen yönetimsel başarının ürünüdür ve bu zihniyetteki ve kapasitedeki yönetimlerle bir yere varılamaz.
offlular 10 yıl önce
sakin para yemeye gelmis olmasin?!ne mal olduklarini gördük..cek polon hepsini bi ucaga doldurup guantanamoya yollamak lazim.Serkan,ve alenzinho dahil he bide girayi,da unutmamak lazim...
so_ner 10 yıl önce
Yanlış yere geldin bilader.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@