alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Cech: Elimden geleni

 Cech'in açıklamalarından derlenenler şöyle:  "Süper Final'e kötü başladık. Böyle olmasını istemezdik ancak 2-0 yenildik. Ben oyuna ikinci yarıda girdim. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Bundan sonraki 5 maça bakmamız lazım. Buradaki puan kaybını telafi e

Spor 15.04.2012, 21:32
Cech: Elimden geleni

 

Cech'in açıklamalarından derlenenler şöyle: 

 

"Süper Final'e kötü başladık. Böyle olmasını istemezdik ancak 2-0 yenildik. Ben oyuna ikinci yarıda girdim. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Bundan sonraki 5 maça bakmamız lazım. Buradaki puan kaybını telafi edeceğiz, başka söze gerek yok"


Yorumlar (8)
yaktas 10 yıl önce
kusura bakma kardeş seni halı saha maçımıza bekliyorum. Yanlış anlama bu hafta bir adamımız eksik onun yerine oynarsın.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Sezon başından beri telafi ediyorsunuz zaten artık nolur konuşmayın ya SUSUN.
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Cech'in yerine sol bekte Celustka'yı oynatan Şenol hoca oldukça biz daha çok YENİLİRİZ.
yusufaydemir 10 yıl önce
bu takımda en aklı başında top oynayan en tecrübeli adam chech'i oynatmayan şenol hoca'ya ne demeli artık bilmiyorum..hoca git de felsefe öğretmenliği yap..demirel'i geçtin..
AHMED KARAKAYA 10 yıl önce
bu yönetim transferlerde başarısız olmuştur,esas sorgulanması gereken yönetimdir,sayın haber61 in editörü yetiyorsa yönetimi atın taraftarın önüne
özge 10 yıl önce
sen ve senin gibi oyuncuların ts de işiyok bavullarınızı toplayın ve topuklayyın tabi dahi hoca evet derse
OnAir_TS 10 yıl önce
futboldan anlamiyorsun bari yorum yapma. cehc oyuna girdikten sonra sol taraftan orta gelmeye basladi. o girene kadar bir tane kanat organizasyonu yok. cagimiz futbolunda kanatlari calismadimi, ortadan mac kazanamazsin. cehc bu takimda banko oyuncu.
OnAir_TS 10 yıl önce
kanat bindirmasini en iyi yapabilen bek oyuncumuz marek cehc tir. bu yüzden banko oynamasi gerekir. celustka savasci yerinde müdahalelriyle iyi ama hücumda etkisi hic yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@