Çebi'den Gökhan Ünal açıklaması

Forvet arayışlarına devam eden Beşiktaş'ta ikinci başkan Trabzon Araklılı olan Ahmet Nur Çebi, transferler hakkında açıklamalarda bulundu. Adı Trabzonspor'la anılan Gökhan Ünal'ın Beşiktaş'a transfer olacağı söylentilerine Ahmet Nur Çebi yanıt verdi. Beşi

Çebi'den Gökhan Ünal açıklaması
banner432

Forvet arayışlarına devam eden Beşiktaş'ta ikinci başkan Trabzon Araklılı olan Ahmet Nur Çebi, transferler hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Adı Trabzonspor'la anılan Gökhan Ünal'ın Beşiktaş'a transfer olacağı söylentilerine Ahmet Nur Çebi yanıt verdi.

 

Beşiktaş kulübü ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, gündemde olan transfer iddiaları hakkında "Mevlüt Erdinç ile görüştük. Chamakh'ı çok istiyoruz. Lazovic gündemimizde. Necati Ateş ve Gökhan Ünal şuan gündemde değil" dedi.

 

MEVLÜT ERDİNÇ, CHAMAKH VE LAZOVİC GÜNDEMİMİZDE

Mustafa Pektemek'in sakatlanmasının ardından gözler yapılacak forvet transferine çevrilirken, Ahmet Nur Çebi önemli bilgiler verdi; "Mustafa Pektemek sene başında teklif aldığımız tek oyuncuydu. Nazar değdi çocuğa.

 

Santrofor planımız zaten vardı. Mevlüt Erdinç ile görüştük. Ama son durum nedir bilmiyorum. Chamakh çok istediğimiz bir oyuncu. Onun bir yerden beklentisi var. İnşallah olmaz, bize gelir.

 

Lazovic ile sorunumuz yok ama kulübü ile sorun var. Necati Ateş ve Gökhan Ünal şuan gündeme gelmedi. Almeida ailevi nedenlerden dolayı gitmek istiyor. Biz onunda kalmasını istiyoruz.

 

Ama gitmek isterse zorla olmaz. Fernandes ve Almeida'nın bir kuruş alacağı yok" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengiz Demir
Cengiz Demir - 7 yıl Önce

Adam Trabzon Araklili ve gitmis bizans takimina hizmet ediyor. Bir Trabzonlu´nun kani bu kadar bozuk olamaz...

oflu mehmet
oflu mehmet - 7 yıl Önce

biz kendi transferimize bakalim kim ne yaparsa yapsin gökhan ünal Trabzon dan gitti isi bitti bize gelmesin biz den uzak dursun baska kapiya hadi basari orani bundan sonra sifir

lostbumerang
lostbumerang - 7 yıl Önce

ÇEBİ SÜLALESİNDEN BÖYLELERİ ÇIKMASI ÇOK ÜZÜCÜ

sinaa
sinaa - 7 yıl Önce

Bu senin yazdıklarını ben yazsam haber61 beni aforoz ederdi sen yazdın ve bende okudum doğruyu yazdığın içün seni tebrik ederim,işt benim aradığım Trabzonlu,bizim sakaryada ki oflular hepsi G,S, FB lidır sorsan ona Trabzonluyuz derler ben onların Trabzonluluğuna inanmıyorum.

selimcan
selimcan - 7 yıl Önce

şuraya bakın. ahmet çebi topu görse karpuz zannedenlerden biri. ve transfer konusunda konuşturuyorlar onu..

1.2 milyon lira vermiş ki alacak senedi elindedir. kulübün sahibi zannediyor kendini..vah beşiktaş vah. ne hallere geldin..

kimse sahip çıkmamış da fikret orman mı düzeltecek beşiktaşı..bence beşiktaşın işi bitti. beşiktaş diye bir kulüp yok artık. ahmet dursun, seba gitsin diyen taraftarının eseridir bunlar..başkan serdar bilgiliye ana avrat söven bu taraftar, tüp kafa ile birlikte hareket etti zannedersem o zaman. ve de maalesef birlikte beşiktaş gibi bir kulübün ipini çektiler..yazık oldu beşiktaşa. geri dönülmez bir yola girmiştir bence..

Ahmert
Ahmert - 7 yıl Önce

Beşiktaşa laf atanlar Trabzonlular İstanbulda yaşamasınlar o zaman!

banner421