Çaykur Rizespor İzmir'e gitti

Kulüp futbol şube sorumlusu Oğuz Aydın, ligin ilk yarısını iyi bir yerde bitirmelerine rağmen, ikinci yarıya istedikleri gibi başlayamadıklarını belirtti.Peş peşe puan kayıplarının zirveden uzaklaşmalarına neden olduğunu ifade eden Aydın, ''Artık kötü gid

Spor 03.02.2012, 15:55
Çaykur Rizespor İzmir'e gitti

Kulüp futbol şube sorumlusu Oğuz Aydın, ligin ilk yarısını iyi bir yerde bitirmelerine rağmen, ikinci yarıya istedikleri gibi başlayamadıklarını belirtti.

Peş peşe puan kayıplarının zirveden uzaklaşmalarına neden olduğunu ifade eden Aydın, ''Artık kötü gidişe 'dur' demek zorundayız. Göztepe deplasmanında galip gelmek istiyoruz. Artık puan kaybına tahammülümüz yok'' dedi.

Aydın, Göztepe maçı için bugün havayolu ile İzmir'e gittiklerini kaydederek, çalışmalarını maç gününe kadar burada sürdüreceklerini kaydetti. Aydın, takımda sarı kart cezalısı olan Mehmet Al'ın dışında eksik bulunmadığını sözlerine ekledi. 

Yorumlar (1)
Ahmert 9 yıl önce
Bu Ç.rizespor hep aynısını yapıyor. Her sene süper gidiyorlar, lider oluyorlar, sonra bir düşüş yaşıyorlar Allahım en az 10 hafta full kayıplar. Sizin derdiniz bizi de rahatsız ediyor. Ligde görmek istiyoruz sizi! Hadi bakalım!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@