Canlı Yayında Aziz Yıldırım'ı Tehdit Etti

TV8’de yayınlanan Telegol programında, programın yapımcısı ve sunucusu Serhat Ulueren, Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’a çarpıcı bir mesaj gönderdi.Serhat Ulueren’in Aziz Yıldırım’a yönelik sözleri: “Bugün sağımda iki, solumda iki kişi olacaktı. Bu kişil

Spor 15.10.2012, 09:38
Canlı Yayında Aziz Yıldırım'ı Tehdit Etti

TV8’de yayınlanan Telegol programında, programın yapımcısı ve sunucusu Serhat Ulueren, Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’a çarpıcı bir mesaj gönderdi.

Serhat Ulueren’in Aziz Yıldırım’a yönelik sözleri: “Bugün sağımda iki, solumda iki kişi olacaktı. Bu kişiler Aziz Yıldırım’la cezaevinde yatan ve kamuoyunun tanığıdığı kişiler. Bugün programa çıkmak istediler. Bugün için çıkıp konuşmak istediler. Ancak ben de ‘gün bugün değil" dedim”
 
Serhat Ulueren, ayrıca “Bugün o iki kişi ekrana çıkmadıysalar bu benim sayemdedir, ama yarın nerede olurlar bilemem" diyerek üstü örtülü bir şekilde Aziz Yıldırım’ı tehdit etti.
 
Yorumlar (6)
HAKKI KESKİN 8 yıl önce
allah razı olsun ulueren fener bahçeni korumaya devam et derhal fb tv ye geç. çünkü senin programın tarafsızlığını çoktan kaybetti.
okan sağlam 8 yıl önce
resmen aziz yıldırımı korumuş ulan bari canlı yayında yapıp milleti salak yerine koymayın ayıp be boyle zıhnıyetın allah cezasını versın
ahmet mert 8 yıl önce
Serhat Ulueren GASARAYLI. Fener de İ takımı. Ara sıra koruma iç güdüsü oluyor. Ama İşin hakkını vermeye de çalışıyor. Aksi olsaydı Toroğlu'nu çıkarmazdı programa. O programda açıkça Trabzonspor'a karşı çıkan Gökmen Özdenak denen şahıs.
hasan yener 8 yıl önce
yalaka gargamel serhat sendende bu beklnırdı..zaten erman olmasa o program ızlenmez bıle..azız dısarı cıkınca yıne korku salmıs bu adamı..olguna tamam abı yayınlamayız abı merak etme abı dıyen adamdan ne beklıyorsunuz..
seyfullah aksoy 8 yıl önce
Korkaklığından durmadan Azize yalakalık yapıyor.Elinde belge varsa neden herkesle paylaşmayıp şifreli konuşuyor acaba?
ataykeleşoğlu 8 yıl önce
bu mehmet ali aydınlar neoldu herşeyi açıklayacaktı.kimler susturdu onu.bizim yönetim neden MAA ya konuşması için çağrı yapmıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@