Camiayı mutlu etmek istiyoruz

Trabzonspor'un tecrübeli kaptanı Tolga Zengin, Çarşamba günü Lille ile oynayacakları maçta kazanan tarafın kendileri olacağına inanıyor.Tolga, son haftalarda ligde yaşadıkları puan kayıplarını telafi edebileceklerini ifade ederek, "Önemli olan Şampiyonlar

Spor 04.12.2011, 13:48
Camiayı mutlu etmek istiyoruz

Trabzonspor'un tecrübeli kaptanı Tolga Zengin, Çarşamba günü Lille ile oynayacakları maçta kazanan tarafın kendileri olacağına inanıyor.

Tolga, son haftalarda ligde yaşadıkları puan kayıplarını telafi edebileceklerini ifade ederek, "Önemli olan Şampiyonlar Ligi'nde yolumuza devam etmek ve bunu başaracağımıza olan inancımız tam. Tüm camia bizden bu anlamlı zaferi bekliyor. Bizde onları mutlu etmeyi çok istiyoruz. Umarım bunda da başarılı oluruz" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (2)
seboli 10 yıl önce
çok iyi kalecisin...bunda kimsenin zerre kadar şüphesi yok..ancak son maçlarda her nedense çok kritik hatalar yaptın...bjk maçında çok top sektirdin.nitekim devamında penaltı oldu.sivas maçında 2. goldeki gereksiz kaleyi terkedişin 2 puana mal oldu.sebep ne bilmiyorum ama bir an önce kendine gel...unutma fransada yapacağın bir küçük hata ilerisi için çuvallarca inciri berbat etmek demektir...
odabaş 10 yıl önce
Hep söylerim, tamam Tolga iyi kaleci ancak Onur kadar değil. Onur kadar güven veren bir kaleci değil. Onur her zaman daha sağlam oynuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@