Çalımbay TS'den puan istiyor

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor maçı öncesinde basın mensuplarına açıklama yaptı.Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, sahalarında karşılaşacakları Trabzonspor maçına iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, ''Galatasaray ve

Spor 30.11.2011, 15:37
Çalımbay TS'den puan istiyor

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor maçı öncesinde basın mensuplarına açıklama yaptı.

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, sahalarında karşılaşacakları Trabzonspor maçına iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, ''Galatasaray ve Gençlerbirliği maçında kaybettiğimiz puanları burada kazanacağız'' dedi.

Çalımbay, kulüp tesislerindeki idman öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, zorlu Trabzonspor maçına çok iyi hazırlandıklarını ancak sakatlanan oyuncuları Eneramo, Rasmussen ve Kıvanç'tan bu maçta yararlanamayacaklarını söyledi.

Bu oyuncuların dışında bir problemlerinin olmadığını bildiren Çalımbay, ''Yüzde yüz kendi sahamızda iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor. Trabzonspor'un gücünü de biliyoruz. Şiddetli puan ihtiyacımız var. Galatasaray ve Gençlerbirliği maçında kaybettiğimiz puanları burada kazanacağız. Zor maç olacak, bunun bilincindeyiz. Trabzonspor'a da saygımız sonsuz'' ifadelerini kullandı.


Trabzonspor'a, UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacakları Lille maçında başarı dileyen Çalımbay, ''Kendilerine de futbol adına başarılar diliyorum. İnşallah çok başarılı olurlar. Çünkü oradaki alacakları başarı Türkiye için de çok önemli. Ama bizim de burada mutlaka, bu maçta puan veya puanlar almamız gerekiyor'' dedi.

Galatasaray maçında çok büyük hakem hatalarıyla karşılaştıklarını savunan Çalımbay, şunları kaydetti:

''Bundan önce de zaten hakem hataları yaşadık. Bu nedenle çok zor durumlara düştük. İnşallah Trabzonspor maçında aynı hatalar olmaz. Sadece normal bir yönetim istiyoruz. Kimseden bir şey istediğimiz, beklediğimiz de yok. Zaten büyüklere baktığımız zaman, bize baktığımız zaman bizim sesimiz az çıkıyor. Onun için de büyük temennimiz Trabzonspor maçında, Galatasaray maçındaki hataların olmaması.''

Çalımbay yönetiminde gerçekleşen idmanda futbolcular koşu, açma germe hareketleri ve istasyon çalışması yaptı. Antrenmanda sakatlıkları süren Eneramo, Rasmussen ve Kıvanç yer almadı.


Yorumlar (3)
maddark 10 yıl önce
bize bilenin puan almak için ugrasın fenere yenilirsiniz !!!!!
SALİHOGLU 10 yıl önce
Rıza efendi TS hayır kurumu oldugunu zannediyor.Hakemler adaletli mac yönetsinler ts den hiç kimse kolayca puan alamaz.TS büyük takım oldugunu gösterir 3 puanıda alır .LİLLEi de yener bir üts kura cıkacaktır ayrıca GS gecen yıldan görülecek hesapda vardır
ADIL 10 yıl önce
Gerçi sıvas ta kötü oynamıyor şu sıralar.İki yiğit çıACAK MEYDANE GÖRELİM BAKALIM NEYLEYECEKLER.Bizede sorarsanız hep 3 puan isteriz.Fakat önce oynamak ve bileğinin hakkıyla o puanı almak lazım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@