vardallar

Çalımbay: Trabzon çift forvette...!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Hakemlerin biraz dikkat etmesi gerekiyor. Herkesin hakkını vermeleri lazım. Trabzon veya herhangi biriyle sıkıntımız yok bizim hakemlerden beklentimiz yok sadece düzgün maç yönetsinler" dedi.Çalımbay, "Bu maç güz

Spor 02.12.2011, 22:09
Çalımbay: Trabzon çift forvette...!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Hakemlerin biraz dikkat etmesi gerekiyor. Herkesin hakkını vermeleri lazım. Trabzon veya herhangi biriyle sıkıntımız yok bizim hakemlerden beklentimiz yok sadece düzgün maç yönetsinler" dedi.

Çalımbay, "Bu maç güzel oldu, hatta Trabzon içinde güzel maç oldu dört dörtlük bir performans sergilendi gerçekten. Ama hakemler çok kötü. Oyunun gidişatı gözüküyordu Erhan'a oyun disiplinini bozma dedim. Trabzonspor çift forvete geçince orta saha boş kaldı. Erhan da orayı güzel kullandı, biraz daha dikkatli olabilseydik daha rahat bitirebilirdik maçı" diye konuştu.


Yorumlar (5)
şafak 10 yıl önce
Rıza seni severdim ama 2010-2011 sezonuna kadar. Gerçekten bir az kişilikli olsaydın başkanı şikeden ve çetecilikten tutuklu olan Sivas'da hocalığa devam etmezdin. Bu gün geberene kadar koşan Erman Kılıç, Mayıs ayındaki Fener maçında ne oynadı.
bozo bey 10 yıl önce
o macta erman iki gol atti
ALİ KAYA 10 yıl önce
Hatırladığım kadarıyla Sivas-Fener maçının en iyisi ve en az 1 atmış olan (3.Golü kesin) Erman KILIÇ'tı.
ozturky 10 yıl önce
sevgili kardeşim haklı yorumlar yapalım insanları bize karşı soğutmayalm. erman möayısta fenere elinden geleni yaptı kaçtane atacaksa attı. bizim defansımızı sorgula. bunlar hoş değil 2 hafta önce feneri yendiler. her takım yenmek için oynuyor korkma. geçen sene bazı takımlar hariç katılırım sana.
tttoprak 10 yıl önce
hakem ıkı taraf ıcınde yanlıs kararlar verdı ama ahım şahım yanlıslar degıldı bunlar yanı skora etkı eden yanlıslar degıldı,,,ha ager maçtakı yanlıslıklardan bahsedeceksen buraka serkana volkana ana avrat küfür eden taraftarın için bir şeyler söylede görelım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@