banner556

Çakıroğlu:İnsanlık suçu işlendi!

Çakıroğlu, "F.Bahçe'yi silin açıklaması, olayın gerginliğiyle, o anda saldırıya uğramamız nedeniyle düşüncemin yanlış ifadesidir. F.Bahçe'ye ve taraftarına büyük saygı duyuyorum. Sözüm Fenerbahçe'yi bu duruma düşürenler Türk sporundan silinmelidir şeklind

Spor 08.10.2013, 09:42
Çakıroğlu:İnsanlık suçu işlendi!

Çakıroğlu, "F.Bahçe'yi silin açıklaması, olayın gerginliğiyle, o anda saldırıya uğramamız nedeniyle düşüncemin yanlış ifadesidir. F.Bahçe'ye ve taraftarına büyük saygı duyuyorum. Sözüm Fenerbahçe'yi bu duruma düşürenler Türk sporundan silinmelidir şeklindeydi. Ancak maalesef yanlışlıkla söylediğim bu söz olaylardan daha fazla ön plana çıkartıldı. Bu bir dil sürçmesiydi" ifadesini kullandı.

BOĞAZIMDA 150 DİKİŞ VAR

Çakıroğlu, "Maçtan önce bana sorulan 'Fenerbahçe düşerse buna nasıl bakarsınız' sorusuna 'Hiçbir şekilde sevinmem. Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı şeylerden Fenerbahçe taraftarının hiçbir suçu yok' cevabını vermiştim. Bu sözlerimin arkasındayım. Ama orada canımızı kurtarmaya çalıştık. Dövüşe dövüşe garaja sığındık. Stat güvenliği, güvenlik amiri bizi yumruklamaya çalışıyor. Geçenlerde çok ağır bir ameliyat oldum. Boğazımda 150 tane dikiş var. Stadın güvenlik amiri boğazıma sarılmaya çalışıyor"diye konuştu.

İNSANLIK SUÇU İŞLENDİ
Çakıroğlu şöyle devam etti: Hakimler ve savcıları göreve davet ediyorum. Orada bir insanlık suçu işlenmiştir. Biz Güney Kıbrıs'a gittik. Onlar bile bizi 'adam gibi' ağırladı ve yolcu etti. Biz burada kardeş bir takıma, Türkiye'nin en güzide takımlarından birine konuk olduk. Başımıza gelen budur. İkisinin arasındaki ayrımı insanlar yapsın. İnsanları kışkırtıcı, değersiz ve yönlendirici açıklamalardan dolayı Fenerbahçe'nin ve Türk futbolunun düştüğü durum orta Bizi orada kimse uyarmadı, 'uyardım' diyen yalancıdır.

Yorumlar (8)
fatih öztürk 7 yıl önce
Çakıroğlu tv'deki konuşmasında fenerbahçenin düşmesi gerekiyorsa ki şike yaptığı için küme düşmesi gerektiğini söylediğini ATLAMAYIN!
Ali Papa 7 yıl önce
Ne demiş Atalarımız? ''Ben sana stad amiri olamazsın demedim,adam olamazsın dedim.'' Balık baştan kokarmış.Bu mahlukatın başı kim ona bakmak lazım.Ağzına çakı almıya alışık Volkan bu maçta ağzına sadece kötü laf aldı.Türk futboluna Aziz Yıldırım ve Demirörenden sonra en çok zarar veren adamların başında.İyi kaleci olmuş ama...
derman ben 7 yıl önce
fatih sallama , adam canlı yayında çıktı bu olaylardan sonra fener küme düşürülmezse yazıklar olsun dedi. Şimdi geri adım atıyor. İnsanları yanlış yanlı etkilemeye çalışma!
abdullah kara 7 yıl önce
ne demek fenerin küme düşmesine sevinmem. KİM HAKSIZLIK YAPTIYSA, HAK YEMİŞSE YERİN DİBİNE BATSIN.
fatih öztürk 7 yıl önce
sallayan senin gibi olsun diyelim.dünkü canlı yayında söylemişmi söylememişmi hepsi kayıtlarda var.yalan atarken Allahtan korkma kuldan utanmada var kitapta.
ERTUĞRUL SAĞLAM 7 yıl önce
çok dikkatli olmalıyız,bunlar şaka deyil......ciddi olmalıyız,,,,,geçen senede orda berabere kaldık,guzel futbol oynadık ama........kendi sahamızda fark yedik
derman ben 7 yıl önce
fatih biliyorsun değilmi futbol senin gibi öğrenmeden bilmeden sallayanlarla dolu olduğu için battı Türkiye'de. Adam canlı canlı "Fenerbahçe küme düşürülürse üzülürüm demiştim ama şimdi türk futtbolundan silinmezse yazıklar olsun" ded. Al bu da videosu sar sar izle öğren; http://www.youtube.com/watch?v=HoqSrxig5LQ&feature=youtu.be
ERTUĞRUL SAĞLAM 7 yıl önce
haklıyken,haksız duruma düşmeyelim,,,,,lütfen.........bu sende şampiyon olabiliriz,yeterki işi bilelim.........

Gelişmelerden Haberdar Olun

@