banner556

Çakıroğlu" Şike yanlışlıkla yapılan bir şey değil"

ÇAKIROĞLUNDAN SKANDAL SÖZLER ! Katıldığı bir TV programına açıklamalarda bulunan Trabzonspor 2. Başkanı Sebahattin Çakıroğlu, Fenerbahçe ile ilgili ilginç sözler sarf etti.Fenerbahçe'nin şike yüzünden küme düşecek olmasının üzücü olduğunun altını çizen Ça

Spor 05.10.2013, 17:18
Çakıroğlu

ÇAKIROĞLUNDAN SKANDAL SÖZLER !

 Katıldığı bir TV programına açıklamalarda bulunan Trabzonspor 2. Başkanı Sebahattin Çakıroğlu, Fenerbahçe ile ilgili ilginç sözler sarf etti.

Fenerbahçe'nin şike yüzünden küme düşecek olmasının üzücü olduğunun altını çizen Çakıroğlu, şunları söyledi: "F.Bahçe'nin şikeden sebep küme düşmesine üzülürüz. Bunu başkanımız da istemez taraftarlarımız da... Ama ortada bir gerçek var. Alın terimizi çalanların cezalarını çekmeleri lazım. Çünkü şike yanlışlıkla olan birşey değil..."

Sadri Şener yönetimini de eleştiren Çakıroğlu, sözlerine şöyle devam etti: " Daha öncekiler gibi  'kupamızı verin kupamızı verin' demeyeceğiz. Kupayı alıp, Trabzon'a getireceğiz. Bunu göreceksiniz, herkes rahat olsun..."

Yorumlar (7)
Ahmet Tabakoğlu 7 yıl önce
O eleştirdiği Sadri ŞEner'in kupasını kendi başarılarıymış gibi gösteriyorlar ya sinir oluyorum.
r baysan 7 yıl önce
boyle yoneticiler bize yakismiyor.amac basarisiz olursak suc atacaklar hazir.21.y.y. da biraz da yoneticiler,ozellikle bu TS olunca farklillasmali.kisaca dogruluklar icinde kandirmacalara gidilmemeli.bizler aptal degiliz.kimlerle muhatap oluyorlarsa bilmem ama TS ye yakisacak konusmalar yapilmali,dik durmali.
mehmet salih 7 yıl önce
nerden başımıza bela ettik sizi.ne dediğiniz belli değil bir öyle birgün böyle
hakan yılmaz 7 yıl önce
Gidin de o kupayı kazandıran Sadri Şenerin elini öpün, tırnağı bile olamayacağınızı gösterdiniz dört ayda, bi de utanmadan eleştiriyorsunuz...
uğur sünger 7 yıl önce
sizinde bi icraatınızı göremedik henüz.
cem küçükibraimoğlu 7 yıl önce
Yüce mevla bazan insanların başına bir sıkıntı verir..şimdi bu sıkıntıyı bu yenetim sayesinde verdi.İnsanlarım uğrassın diye...! Aman yüce mevla bir fırsat verir ondan sonra sizi bu dünyadan siler..işe bu yönetim böyle olacak...
huseyinust 7 yıl önce
Trabzon u satmak icin goreve geldiniz. Suadiye deki otelde kalabilecek kadar Fener e yakinsiniz. Hos fener de de sizi kimsenin ipledigi yok AMA gorevi yerine getirmek uzeresiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@