Çakıroğlu: Linç edilmek istendik

Trabzonspor İkinci Başkanı Sebahattin Çakıroğlu, Fenerbahçe maçının ardından kendilerine saldırılmasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.Maçın ardından saldırıya uğradıklarını ve Şükrü Saracoğlu Stadı'nın otoparkında mahsur kaldıklarını dile getiren Sebahatt

Spor 06.10.2013, 22:47
Çakıroğlu: Linç edilmek istendik

Trabzonspor İkinci Başkanı Sebahattin Çakıroğlu, Fenerbahçe maçının ardından kendilerine saldırılmasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Maçın ardından saldırıya uğradıklarını ve Şükrü Saracoğlu Stadı'nın otoparkında mahsur kaldıklarını dile getiren Sebahattin Çakıroğlu, "Biz Güney Kıbrıs'a gittik adamlar gibi ağırlandık. Yazıklar olsun. Şurada biraz önce basına bağlandığım sırada stadyum güvenlik müdürü zorla elimizden telefonları almaya kalktı. Alamadılar güçleri yetmez de. Burada yasakmış röportaj. Türk futbolunun içine etmeye devam ediyorlar. Bir tane yönetici buraya gelmedi" dedi.

"Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na herhangi bir müdahale oldu mu?" sorusuna cevap veren Çakıroğlu, "İbrahim Hacıosmanoğlu'na bir saldırı yok, dokunmadılar, dokunamazlar da" diye konuştu.

Olaylarla ilgili gerekli başvuruları yapacaklarını söyleyen Sebahattin Çakıroğlu, "Arkadaşlarımız fotoğrafları çekti. Onları yumruklayanların tartaklayanların emniyet mensubu olduğunu göreceksiniz" şeklinde konuştu.

Çakıroğlu ayrıca yaşananların tamamen rezalet olduğunu belirterek" Hafta boyunca ortamı yumuşatmaya çalıştık. Ancak bu yaşananları gördükten sonra bu Fenerbahçe Türk futbolundan silinmezse yazıklar olsun. Bizi İstanbul'a geldiğimizde Fenerbahçeli yöneticiler karşılamadı ancak gördüğünüz gibi çok güzel uğurladılar. Bizi maç sonunda Fenerbahçe taraftarlarının içine yönlendirenler bizi ön kapıdan çıkartarak ölümle burun buruna bırakanlara yazıklar olsun" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (10)
güven yılmaz 7 yıl önce
Vahşet barbar bunlar.Futboldan nefret ettirdiler insanları bu şikeciler futboldan elini ayağını çekmeli.Devlet nerde güvenlik nerde orası Yunanistanmı Rum Kesimimi.Bunlar Trabzon'a gelmiyecekmi devlet cezalarını vermezse TS taraftarlarına büyük iş düşüyor Trabzonda
gürkan özer 7 yıl önce
Bu olayların suçlusu başbakan ve spor bakanıdır.Bu ülkede suç işleyen hırsızı temizlemeye kalkarsan olacağı budur.Hırsız arsız olur. Hırsız hem arsız hem suçlu hem güçlü gelde çık işin içinden.yazıklar olsun.
tarık buğra 7 yıl önce
hemen muhalefet devrede .olayı siyasileştirmede üstünüze yok.derdiniz dereyi bulandırmak ya hemen kendinize uyduruk bir malzeme buldunuz
Tolgahan Tokkan 7 yıl önce
hadi haci recep göster adaletini haci recep müslümansan
hasan yılmaz 7 yıl önce
trabzonlular olarak başkanın tamamen arkasındayız ancan,kişilerle kulüpleri ayıranların arkasına resmi olarak takılması bir de bu olayın üstüne bile gezi parkını karalamaya yönelik çapulcu lafları yinede ayrıştırıcıdır.onun dışın da başkanımızdır.orada ona yapılan bize yapılmışıtr
Selçuk Turan 7 yıl önce
Trabzon'u kötü göstermeye devam etsinler. Bunun Trabzonla hiç bir alakası yok. Tamamen Başkanla alakası var. Başkan haklı olarak kupayı istiyor. Ama FB. taraftarı o haksız kupayı vermemekle direniyor. Tabi bu işin arkasında TFF olduğu sürecede bu mümkün olmayacaktır.
adil türk 7 yıl önce
Türk futbolunu yönetenler ve destek olanlar yüzünden..

Onura yabancı madde yağdı.Yönetime Fiili saldırı oldu.

Bakalım ceza ne olacak.

Beşiktaş maçı için bile hala karar allınamadı.

Trabzon da 90 dakikada bir kişi sahaya girdi diye maç iptal edildi ve hemen 5 maç ceza kesildi.

Utanıyorum Türk futbolundan artık.
adil türk 7 yıl önce
Toplu katliam olmadan bu işler çözüm bulmayacak galiba.

Kokuşmuş TFF ile bu işlerin sonu gelmeyecek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@