Çakar: Sana 1 şarjör boşaltırım

Beyaz Tv'de yayınlanan "Ve Gol" programının konuklarından Ahmet Çakar çarpıcı bir açıklamada bulundu.Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'in Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı tarafından tehdit edildiğini ve Yaralı'nın "Sana 1 şarjör boşaltırım" dediğini söyledi.

Spor 30.01.2012, 10:17
Çakar: Sana 1 şarjör boşaltırım

Beyaz Tv'de yayınlanan "Ve Gol" programının konuklarından Ahmet Çakar çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'in Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı tarafından tehdit edildiğini ve Yaralı'nın "Sana 1 şarjör boşaltırım" dediğini söyledi. Ahmet Çakar'ın bu sözlerinin ardından Orduspor Başkanı Nedim Türkmen canlı yayına bağlanarak yaşadığı olayları anlattı ve Çakar'ın sözlerini doğruladı.

Kenan Yaralı'nın canlı yayına bağlanmak istemediğini ifade eden Göktuğ Sevinçli, Yaralı'nın "Burası hukuk devleti gerekirse mahkemede görüşürüz" dediğini açıkladı.

Yorumlar (8)
ZEKI 9 yıl önce
kurtlar kocayınca cakallar baş kesiyor desene...
Eye Of The Tiger 9 yıl önce
Bu haber ilgili makamlarca suç duyurusu kabul edilip gerekli soruşturma açılmalıdır.

Etrafta onlarca tanık var.Kamera kayıtları ses kayıtları da vardır sanırım.

Gereken yapılsın.

Öyle onu bunu tehdit etmek şarjör boşaltmak da ne? Dağda mı yaşıyoruz Vahşi Batı'da mı?
marolo 9 yıl önce
bu futbol programlarında herkez şike sandalya bile şike giysi bile şike tff korkuyor halbuki de ben fenerliyim çek git bunu bile beceremeyen bi futbol federasyonuna futbol fedarasyonu demek günah olur fener bahçe bizi küme düşürün demek isteğiyle biz küme düşeriz ama suçsuz görüntüsü veriyor
harbits 9 yıl önce
bu erman toroğlu sadri başkanın adını çok anmaya başladı bu beni rahatsız ediyor neden sadri başkan değilde sadricim diye hitap ediyor bundan hiç mi rahatsız olmuyorsunuz?
şafak 9 yıl önce
Şimdi Michel Platini gibi birisi olsaydı bu adamın takımını bir alt lige postalar, bunun işini de bitirirdi. Adamın teşvik pirimi aldığı belgeli olduğu halde hala ortada racon kesiyor. Böyle adamların spor kulüplerinde yeri olmamalı. Birileri hala kör gibi bakıyor. İşi sulandırıp şimdi de görevden kaçıyor. Yönetim risk almaktır. Adam gibi bir TFF başkanına çok ihtiyaç var. Manisa şikeci başkanı ile Bankaasya'ya gitmeli.
selimcan 9 yıl önce
marola isimli arkadaşım, yaptığın yorumun ile ne demek istedin. açıklarmısın lütfen..
selimcan 9 yıl önce
manisalı kenan yaralı yı kim yaralamış acaba?

o da adam yaralamaktan bahsediyor ve herhalde aziz yıldırımdan öğrendi ki önüne geleni tehdit ediyor..

yakışıyormu kulüp başkanlarına onu bunu zırt pırt tehdit etmek. bu nasıl iştir..sonra yaralanmış bey, sen aziz yıldırımı, dolayısıyla fenerbahçeyi neden savunuyorsun böyle, sonra senin de geçen sezonki f.bahçe ile olan maçlarını mercek altına alırlar ve seni de aziz yıldırımın yanına gönderebilirler haberin olsun. bu nasıl davranıştır. koca bir kulübün başkanısın be. ayıptır bu yaptığın...
trabzon_fatihi 9 yıl önce
futbolu bazıları zaman geçirmek bazıları kafa dağıtmak bazıları hobi oynayanlarda meslek olarak görür.ama bazılarıda vardır ki özellikle klüp başkanları rant sağlamak, isim yapmak, GELİR sağlamak v.s. işt ebizim ülkemizin en büyük problemi budur klüpler gelir sağlama yeri olarak görülüyor. bunun sonucunda da kendi bilmek insanlar böyşe sosyal amaçla klüplerin basına musallat olup türk futbolunu buraya sürüklüyorlar. yazıklar olsun hepinize !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@