'Büyük Trabzon Buluşacak'

Trabzonsporlu eski ve etkili yöneticiler, kriz sürecinde yönetime destek olmak ve camianın sesini yükseltmesini sağlamak için düğmeye basıyor.Bir dönem Başkan Sadri Şener'in en yakın çalışma arkadaşı olan Mahmut Aksu ile Nuri Albayrak yönetiminin önde gel

Spor 07.02.2012, 15:19
'Büyük Trabzon Buluşacak'

Trabzonsporlu eski ve etkili yöneticiler, kriz sürecinde yönetime destek olmak ve camianın sesini yükseltmesini sağlamak için düğmeye basıyor.

Bir dönem Başkan Sadri Şener'in en yakın çalışma arkadaşı olan Mahmut Aksu ile Nuri Albayrak yönetiminin önde gelen ismi Muammer Saka gibi iş adamlarının öncülük edeceği 'Büyük Trabzon' organizasyonuna İstanbul'daki tüm Trabzonlu eski yönetici ve iş adamlarının davet edileceği öğrenildi.

Gelişmelerle ilgili olarak Mahmut Aksu, "Başkan Şener'in malum süreçte yalnız bırakıldığını düşünüyoruz. Trabzonspor haklı davasında hakkını en az seslendiren takım durumunda.

O nedenle şu an için yönetimin tavrını veya geleceğe dair durumunu tartışmak yerine tek yürek tek ses olmalıyız. Birçok işadamı arkadaşımızdan bu konuda destek aldık. Haklılığımızı anlatmak, sesimizi duyurmak için kenetlenmeliyiz.

Biz herkese gereken çağrıyı yapacağız ve mazeretsiz olarak katılmayanları da Trabzonspor kamuoyuna şikayet edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (14)
ismar 9 yıl önce
Geç kalınmış ama isabetli bir devranış,siz öncülük yapın Başkana destek verin,taraftar arkanızdan gelir elalem suçlu olduğunu bildiği halde bütün adamlarını seferber etmiş kanal kanal dolaşıp nerdeyse suçsuz olduklarını herkesi inandırmaya çalışıyor biz isa suçsuz olduğumuz halde kendimizi ifade bile edemiyoruz ve suçlu muamelesi görüyoruz.
G.COLMANTS 9 yıl önce
Sn Mahmut Aksuyu kutlarım bunu düşünmek harekete geçirmek elbette önemlidir.ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEN KARDIR GEÇ KALINSA DA GÜZEL DÜŞÜNCE.
G.COLMANTS 9 yıl önce
Azizin duruşma günü olan 14 şubatta adamlar Silivriyede çadırlarda yatarak duruşma süresince şu durumda bile başkanlarına destek oluyorlar.SADRİ ŞENER TEK BAŞINA SAVAŞIYOR HEMDE FENER GİBİ HERKESİN DESTEĞİNİ ALANB BÜYÜK SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜYLE.SADRİ ŞENER neden bunca zaman yalnızlığa itildi SN Mahmut AKSU?Trabzonspor 1 kez olsun bir şey yapsada onuda biz yaptık deyip böbürlensek geç kalınsa da olumlu bir düşüncedir.ÇOK GEÇ KALINMIŞTIR.
delitay 9 yıl önce
çoook gecikmiş bir destek.ama olsun yinede yapanlara katılacaklara teşekkürler
arslaninanç 9 yıl önce
Nuri albayrak mı? gözüme çarptı ey gıdı yıllar dıle gelıp konuşsa...
k.alemdar 9 yıl önce
sonunda sizde uyanabildiniz. sadri baskan tek adamlik savas veriyor aylardir, simdi ne olduda böyle bir kaniya vardiniz. sizleri anlamak mümkün degil.
k.alemdar 9 yıl önce
sadri baskan bu sürecte cok yiprandi, coktan istifa ederdi, fakat yanlis yorumlanacak diye devam ediyor. bu sürecin sonunda sadri baskan cekilecektir benim görüsümce.
ANTİ-BURSA 9 yıl önce
Bence de Sadri Babayı yalnız bırakmayın, tüm işadamları yöneticiler birlik olsun.Şampiyon TRABZON!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@