Büyük Şef’ vedaya hazırlanıyor

Sözleşmesi biten ve yönetimin ancak alternatif bulunmaması halinde takımda kalacağını açıkladığı Rigobert Song bir yandan Kamerun ile dünya kupasına hazırlanıyor, diğer taraftan da Trabzonspor’dan net yanıt bekliyor. ‘Büyük Şef’ lakaplı deneyimli savunma

Spor 21.05.2010, 09:45
Büyük Şef’  vedaya hazırlanıyor

Sözleşmesi biten ve yönetimin ancak alternatif bulunmaması halinde takımda kalacağını açıkladığı Rigobert Song bir yandan Kamerun ile dünya kupasına hazırlanıyor, diğer taraftan da Trabzonspor’dan net yanıt bekliyor. ‘Büyük Şef’ lakaplı deneyimli savunma oyuncusunun Trabzonspor’dan ayrılması kesinleşse bile kente geleceği ve 2 sezon geçirdiği Bordo-Mavili camia, takım arkadaşları ve kulüp personeli ile vedalaşacağı öğrenildi.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
arifbozbey 11 yıl önce
song çok iyi bir profesyonel bence kesinlikle takımda kalmalı, oynamasa bile kulübede oturup, antremanlara çıkıp gençlere profesyonelliği öğretmeli bu bile büyük kazançtır bizim için.
Ahmert 11 yıl önce
Arifbozbey ne güzel söylediniz. Song bu takımın kaptanı olabilecek en iyi oyuncu şuanda. Tecrübesini tartışmaya gerek yok. En azından 1 sene daha kalmalı bizde. ve arkadaşın dediği gibi oynamasa bile antremanlarda felan tecrübesiyle genç oyunculara yardımcı olur. Avrupa liginde ihtiyacımız olan tecrübe onda mevcut. Bikere renkli bir kişilik. Amaç zaten trabzonspor taraftarını mutlu etmekse songun kalması çok iyi olur. Söyleyecek birşey yok song için. Şenol hocam yalvarırım Song kalsın. Kaptanlık görevini en iyi yapacak oyuncu o. Lütfen!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@