Büyük hakem operasyonu

TFFHGD'nin internet sitesinde, disiplin kurulu toplantısında alınan kararlar doğrultusunda, dernek üyeliğinden kesin olarak çıkarılanların isimleri açıklandı. Derneğin ihraç ettiği isimler arasında İstanbul şubeden, Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu

Büyük hakem operasyonu

TFFHGD'nin internet sitesinde, disiplin kurulu toplantısında alınan kararlar doğrultusunda, dernek üyeliğinden kesin olarak çıkarılanların isimleri açıklandı.

Derneğin ihraç ettiği isimler arasında İstanbul şubeden, Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Sadettin Güler de yer aldı. İstanbul, Adana, Kocaeli ve Ordu şubelerindeki ihraçların nedeninin, şubelerde yapılan başkan ve yönetim kurulu seçimlerindeki usulsüzlükler ve sonrasında yaşanan gelişmeler olduğu belirtildi.

Bu karara göre dernek üyeliğinden kesin olarak çıkarılan hakemlerin isimleri ise şöyle:

Hüseyin Özçelik,S.Mehmet Altuner,M.Bülent Akkale,Ahmet Bilgiç,M.Kürşat Uçar,Kerim Akdülger,Rıfat Kahraman,Selim Akman,Musa Önal,Erhan Yalta,Bahri Cebeci,Uğur Ayhan,İsmet Bodur,Soner Bingöl,Emrullah Çoruh,Sadettin Güler,Ahmet Şahin,Mustafa Sevim,Ali Ümran Demirer,Yaşar Filiz,Oğuz Uğurlu,Nurettin Dehmen,Mehmet Okkalı,İsmail Okur,Hüseyin Özçelik,S.Mehmet Altuner,Bülent Akkale,Ahmet Bilgiç,M.Kürşat Uçar,Uğur Ayhan,Yusuf Say,Erol Pesen,Ertuğrul Bayram,İlkay Güner,Şenol Kösekahya,Hakan Tuna,Osman Ender Bulut

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler