"Bütün Fenerbahçeli oyuncular ceza almalı"

İşte Hıncal Uluç'un açıklamaları;"TFF'nin değerlendirmesi lazım. El sıkma olayı göstermelik bir seramoniyse kaldırılsın. O el sıkma, tribündeki seyircilere televizyondaki izleyicilere örnek olacak dostluktur, arkadaşlıktır anlamı vermek için yapılıyorsa e

Spor 15.01.2013, 00:20

İşte Hıncal Uluç'un açıklamaları;

"TFF'nin değerlendirmesi lazım. El sıkma olayı göstermelik bir seramoniyse kaldırılsın. O el sıkma, tribündeki seyircilere televizyondaki izleyicilere örnek olacak dostluktur, arkadaşlıktır anlamı vermek için yapılıyorsa el sıkmamak suçu işlenmiştir.

Göksu'nu elini sıkmayan bütün Fenerbahçeli futbolcuları ceza heyetine gitmesi lazım ya da kaldırsınlar. Yarın bu seramonilerde çok başka olaylar da yaşanabilir göz yumduğun anda kapıyı açtığın anda o kapının ardından neler gelir ben yıllar boyu bu ülkede neler olur biliyorum. Bu olay sadece Fenerbahçeli oyuncuların ve Fenerbahçeli yöneticilerin ne kadar mizahtan uzak olduğunu gösteriyor.”


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
ozgur ata 7 yıl önce
semih sen o golu attiginda hani Trabzon seyircisine gostere gostere o kirli formanin armasini optun ya, sanki butun Trabzonlularin kicini opmus gibi oldun, aferin opmeye devam
oktay atalı 7 yıl önce
hepiniz kafanızı kuma gömüp saman alevi gibi işinize geldiğinde paqrlıyorsunuz 2 sezon yapılan ama çözülmeyen biri ali şen diğeri şekip ve pampila ortaklığı üçüncü sezon alenen hukuk marifetiyle ortaya çıkmış siz bu ülkenin futboluna tecavüz edilirken neden sesiniz çıkmıyor aydın olmak aymamakmıdır hepinizin vebali büyük o şike saraya yapılsa yırtardınız hançerenizi fransız lümpenleri sizi sizi ALLAH a bile havale etmeye gerek görmüyorum
MEHMET KÜÇÜK 7 yıl önce
Fenerbahceli oyuncular 1461 trabzon oyuncusu göksu nun elini sıkmadılar.Bu oyuncular örgütlü suç işlediler,tck kapsamında cezalandırılmaları gerekli.Ançak bunu yapacak kim var acaba.Trabzon barosu avukatlarını göreve davet ediyorum.İstanbulun TFF si bu işi yapamaz.
Volkan Kantarcı 7 yıl önce
YÖNETİM, YÖNETİCİLER, TRABZONLU SİYASİLER, BAKAN, VEKİL, ... DİĞERLERİ... KOCA TRABZON'U TRABZONSPOR'U HINCAL SAVUNUR OLDU. KONUŞMAMAMNIZ, SUSMANIZ İÇİN NE SEBEP VAR ? YOKSA BAŞBAKAN MI KIZAR ????
Has Uşak 7 yıl önce
Sayın Uluç ! doğru el sıkma yalakalığıda,İstiklal marşı gibi her maç çığırtkanlık kaldırılsın.Marş Milli maçta söylenir... ..12 eylül cuntasının armağanı'da el sıkma göstermeliği kaldırılsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@