banner491

Bursaspor maçında sahada yerini alacak

Avusturyalı futbolcunun Beşiktaş maçında oynamamasına sebep olan ağrılarından tamamen kurtulduğu ve antrenmanlarda attığı birbirinden şık gollerle alkış aldığı öğrenildi. Teknik direktör Şenol Güneş de, Bursaspor karşılaşmasındaki oyun şablonunu 1.96’lık

Bursaspor maçında sahada yerini alacak

Avusturyalı futbolcunun Beşiktaş maçında oynamamasına sebep olan ağrılarından tamamen kurtulduğu ve antrenmanlarda attığı birbirinden şık gollerle alkış aldığı öğrenildi. Teknik direktör Şenol Güneş de, Bursaspor karşılaşmasındaki oyun şablonunu 1.96’lık dev golcüye göre yapıyor. Janko’nun bu maçtaki en büyük destekçisinin ise Sapara ve Yasin olması bekleniyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
bayram konak
bayram konak - 7 yıl Önce

Volkan ve Olcan kanatlarda etkili olurlarsa iyi çıkarır.

salih özdemir
salih özdemir - 7 yıl Önce

takımı takip eden yazarlardan birinin "Antrenmanlara baktığımızda Rorbert Vittek Janko’dan daha formda." şeklinde bir yorumu var. nasıl oluyor da ligin devre arasında gönderilecekler arasında adı ilk sırada geçen vitek kurtarıcı diye alınan janko dan daha form da olabiliyor. eğer janko hazır değilse neden alındı. takımda gole yakın oyuncu yok, biz hala kurtarıcı diye alınan janko nun form tutmasını bekliyoruz.

ali ferid
ali ferid - 7 yıl Önce

Takımda olcan-halil-barış çok formsuz... Orta sahada yasin(volkan)--zokara--sapara(adrian)--soner(alanzinio)--emre güral ı kullanması lazım...ileride de janko... olmalı....BEŞİKTAŞ MAÇINDA HALİLE O KADAR SABREDİLİYORSA... EMRE GÜRAL HALİLDEN DAHA KÖTÜ OLAMAZ...HALİL-OLCAN- BARIŞ DİNLENDİRİLMELİ...ADRİAN ve EMRE GÜRAL DAHA ÇOK ŞANSI HAKEDİYORLAR..

BURAK CAN ASLAN
BURAK CAN ASLAN - 7 yıl Önce

Eğer şenol güneş'i biraz tanımışsam o inadından vazgeçmez yine tek forvet (sözde tek forvet adam defans yapıyo) halil ile çıkar son 20 dakikada jankoyu alır adrianıda oynatmaz yine barışı sokar oyuna ....ahanda bunu buraya yazıyorum demedi demeyin :))

Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 7 yıl Önce

Adam oynatılsa ve iyi oynarsa Şenol güneş eleştirilecek neden oynatılmadı diye. Oynasa ve kötü performans gösterse bu adamı nasıl oynatıyorsun diye yine eleştirilecek. Hepimiz çürümeliyiz :D

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Hele birde yenilirsek,Takımı ve yönetimi istifaya çağıranlar olacak.HİÇ SABIRLI VE KATKI SAĞLAYAN BİR TARAFTAR DEĞİLİZ MAALESEF.İyi günde ve kötü günde.

SIRADAKİ HABER

banner441