Bursa-Trabzon Maçının Ardından

Trabzonspor Bursaspor deplesmanından 1 puanla dönüyor.Trabzonspor, Bursaspor'un 18'inci dakikada Yenal ile bulduğu gole, 77'inci dakikada Ergin Keleş'in düşürülmesi sonucu kazanılan penaltı atışında Gökdeniz'le cevap verdi.Doğan "Beceriksiz ve Şanssızdık"

Spor 31.08.2007, 23:04 20.09.2017, 10:42
Bursa-Trabzon Maçının Ardından

Trabzonspor Bursaspor deplesmanından 1 puanla dönüyor.

Trabzonspor, Bursaspor'un 18'inci dakikada Yenal ile bulduğu gole, 77'inci dakikada Ergin Keleş'in düşürülmesi sonucu kazanılan penaltı atışında Gökdeniz'le cevap verdi.

Doğan "Beceriksiz ve Şanssızdık"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan maç sonu konuşmasında tüm planlarını 3 puan üzerine kurduklarını maç başında 2-0 galibiyeti yakalayamamalarının beceriksizlik ve şanssızlığa bağlı olduğunu söyleyerek "Önemli bir deplesmandan 3 puanla ayrılmak istiyorduk ama olmadı, çok pas hatası yaptık, fakat ikinci yarıdaki oyundan memnunum, 3 puan hesabı yapıyorduk ama 1 puanla dönüyoruz" dedi.

Serkan Balcı "2.Yarı iyi mücadele Ettik"

Trabzonsporlu Futbolcu Serkan Balcı "İki takımda iyi mücadele sergiledi fakat futbolseverlerin iyi bir müsabaka izlediklerini tahmin etmiyorum. İkinci yarı daha iyi mücadele ettik ve beraberliği sağladık" dedi.

Bülent Korkmaz "Konuşmak İstemiyorum"

Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, "Hiç bir şey bu kadar kolay değil, bukadar basit değil, söylenecek çok şey var ama şu an bir şey söylemek istemiyorum" şeklinde konuştuı.

Bursaspor Başkanı Ali Karasu "Pozisyon Penaltı Değildi"

Bursaspor Ali Karasu Başkanı maç sonrası yaptığı açıklamada, iyi oynadıklarını ve Trabzonspor'un kazandığı penaltının, penaltı ile yakından uzaktan ilgisi olmadığını söyledi.

Yılmaz Vural: Penaltı Pozisyonu Tartışılır

Maç sonu değerlendirmesi yapan Lig Tv yorumcusu Yılmaz Vural Ergin Keleş'in düşürülmesi sonucu kazanılan penaltı pozisyonunda, "penaltı değildi kanaatindeyim" ifadesini kullandı.


Yorumlar (1)
VAKFIKEBİR 14 yıl önce
BU HOCA İLE 250 SEZON TOP OYNANSA DA HİÇ BİR ŞEY OLMAZ. TOP DEFANS OYUNCULARINDAN TAN TUN ŞEKLİNDE, HAVA TOPUNA ÇIKAMAYAN UMUT'A ŞİŞİRİLİYOR. BEKİ NE OLUYOR. HİÇ BİR ŞEY. RAKİP TAKIM ARMUT GİBİ BÜTÜN TOPLARI TOPLUYOR. BU ARADA ORTA SAHA NE İŞE YARIYOR? TOP BİZDE İSE HİÇBİR ŞEYE YARAMIYOR. TOPU BİZİM DEFANS OYUNCULARI ORTA SAHA ELEMANLARINA GÖSTERMİYOR. DİREKT UMUT'UN KAFASINA. ORTA SAHA OYUNCULARI İSE TOP RAKİPTEN TOP KAPMA TELAŞINDA. TÜM 90 DAKİKA BÖYLE GEÇİYOR. SAIN HOCAMIZ NE İŞE YARIYOR. O DA HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR. SAHA KENARINDA SIRADAN BİR SEYİRCİ GİBİ MAÇI EN GÜZEL YERDEN SEYREDİYOR. ALLAH AŞKINA NEREDE GİRAY BULAKLAR, ŞENOL GÜNEŞLEREL İNSAF BE ZİYA DOĞAN, TRABZONUN SENİ İSTEMEDİĞİNİ NE ZAMAN İDRAK EDECEKSİN.BU YÖNETİMİN FUTBOL BİLGİSİ AYNEN SENİN SEVİYENDE, SAHADA NE OLUP BİİTİĞİNDEN HABERLERİ YOK.LÜTFEN BE ZİYA DOĞAN ARTIK İSTİFA ET VE BÜTÜN TRABZON RAHAT BİR NEFES ALSIN.SENİNLE ASLA OLMAZ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@