Burak'tan heyecanladıran açıklama

Fırtına'nın süper yıldızı Burak Yılmaz, "Beni ben yapan takım Trabzonspor. Bu camiaya ve bu renklere ihanet etmem" dedi. Trabzonspor'da ayrılığı gündemi meşgul eden Burak Yılmaz, geleceğiyle ilgili kararını birkaç gün içinde vereceğini söyledi. İddia edil

Spor 13.06.2012, 12:32
Burak'tan heyecanladıran açıklama

Fırtına'nın süper yıldızı Burak Yılmaz, "Beni ben yapan takım Trabzonspor. Bu camiaya ve bu renklere ihanet etmem" dedi.

 

Trabzonspor'da ayrılığı gündemi meşgul eden Burak Yılmaz, geleceğiyle ilgili kararını birkaç gün içinde vereceğini söyledi.

 

İddia edildiği gibi Galatasaray'la bir ilgisinin olmadığını ifade eden Burak Yılmaz, "Para için Trabzonspor camiasını karşıma almam" ifadesini kullandı. Başkan Sadri Şener ve teknik direktör Şenol Güneş ile görüştükten sonra ayrılık kararı aldığını ifade eden Burak, "Ben kulübümü satıp gitmiyorum.

 

Beni ben yapan takım Trabzonspor. Bu camiaya ve renklere ihanet etmem. Mutsuz olduğum için değil, hayallerim için gitmek istiyorum" diye konuştu.

 

Küçük yaşlarda geleceğin yıldızı olarak gösterildiğini hatırlatan Burak, "O zaman hep Avrupa'da oynamanın hayalini kurardım. Trabzon'a gelene kadar çok sıkıntı yaşadım. Şimdi önüme bir fırsat geldi. Üç büyük futbol ülkesinden teklif var. Gideceğim yer sadece Avrupa olur" dedi.

 

SAKIN İSTANBUL'U DÜŞÜNME OĞLUM!

Antalya'da ailesinin yanında tatil yapan Burak Yılmaz'a babasından da nasihat geldi. Oğlunun Şenol Güneş'in de katkısıyla Trabzonspor'da kendini kanıtladığını ifade eden baba Fikret Yılmaz, Galatasaray ile ilgili uyarılarda bulundu.

 

Fikret Yılmaz'ın oğluna "Avrupa'ya gitmek istiyorsan git. Ama Türkiye'de kalacaksan Trabzonspor'daki rahatını bozma. Daha önce İstanbul'da yaşadığın sıkıntıları unutma. O günlerde biz de çok üzülmüştük.

 

Şimdi rahatın yerinde. Sakın İstanbul'u düşünme" uyarılarını yaptığı öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
vahapk 9 yıl önce
eyvah sanırım kalacak.daha fazla para veren bulamadı.gs umut u alınca o yolda kapandı.geri adım atma sinyalleri.açıklama babamın sözünü tuttum,kaldım olacak.elimizde kaldı.bir senemiz daha gitti.
EFSANE SUNUCU 9 yıl önce
gitme burak seni sen yapan trabzonspordur biz seninle yıllar sonra şampiyon olduk(sayıyoruz ergeç o kupa bize gelecek )trabzonsporun şanlı tarihinde senin adın hep olsun gör bak bu taraftar senin heykelini ergeç boztepeye dikecek biz seni sevdik bırakma bizi burak.
Ofli Adem 9 yıl önce
Bunun neresi heyecanlandırdı anlamadım. Adamın bana faydası yoksa nereye isterse oraya gitisn. ne yani, Avrupaya gidince bize kar mı olacak. kaliteli futbolcuyu sattık diye mi övüneceğiz.
pendik 9 yıl önce
gerçekten ts ve burak için hayırlısı ne ise o olsun,ben kalmasından yanayım gerçi ama yanına çok iyi bir golcü daha almak şartıyla,çünkü burağın bir alternatifi olmalı ki kendini dahada geliştirsin,dahada çabalasın.
SALİHOGLU 9 yıl önce
Burak delikanlıca dogruları söylemiştit Avrupaya gidersn yolun acık olsun sana başarılar dileriz hr zamn bu taraftar senden övgüyle bahsedecektit. sn dogru yolu buldu bak egemeni ne hale soktular senin yapacagın yk br şy var Selcuk İNAN I DA GİDECEK OLDUGUN TAKIMA ALDR Umut bulut ta dogru yolu buldu ama şimdilri yolu karştırma aşamasında kendine yazık edecek
azofeifa 9 yıl önce
adam mı faydalı olmadı ??? beyin bedava
erdogdu 9 yıl önce
inş kalır ama cenk tosun alınması gerek ikisini oynatmalıyız bence 4-4-2 sistemine dönmeliyiz bence bamba,giray(sivok)hasan ali,serkan balcı zokora,colman,olcan,volkan,cenk,burak kaleye onur benim istedigim takım bu inş alınır
ssyybb 9 yıl önce
ne o,bu güne kadar yazılanların hepsidemi yalandı,yoksa istediğin gibi olmadımı.eloğlu umut bulut'u alınca sen iyot gibi açıkta kaldın değilmi.geç bunları anam babam geç bunları.alan varsa satın gitsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@